Знайомтеся: Тетяна Лазарєва

Знайомтеся: Тетяна Лазарєва
Завжди усміхнена, красива і доглянута жінка з приголомшливим почуттям гумору, телеведуча і комічна актриса. Знайомтеся: Тетяна Лазарева, головна КВНщіца країни. Зірка, яка створює навколо себе атмосферу свята і дарує глядачам гарний настрій.

Тетяна Юріївна Лазарєва народилася в місті Новосибірську 21 липня 1966. Отець Юрій Станіславович Лазарєв - учитель. Мати Валерія Олексіївна Лазарева - вчителька. До цих пір викладають у фізико-математичній школі при Новосибірському державному університеті. З цього приводу відразу згадується серія з ситкому «Моя прекрасна няня», де Лазарева зіграла трохи «божевільну» вчительку математики, яка мріяла стати співачкою і актрисою. Напевно, Тетяна вклала в цей епізод багато особистого досвіду.

Уже в шкільні роки Тетяна почала серйозно захоплюватися вокалом. Протягом 10 років вона виступала з «Аміго», музичною групою політичної пісні. Після закінчення школи в 1983 році довго не могла визначитися з майбутньою професією. Проваливши іспити в Московське театральне училище і кількох навчальних закладів Новосибірська, кілька років металася по різних інститутах. Невідомо, як би далі склалася її доля, якби Тетяна не потрапила в команду КВН. Саме КВН став її стартовим майданчиком у світ шоу-бізнесу. У команді КВН з 1991 року грала за команду «НГУ дівчата з джазу», яка ставала два рази чемпіоном Ліги в 1991 і 1993 роках. Двічі ставала міс КВН, завдяки чарівності і чудовим вокальним даним.


У 1994 році талановиту і завзяту Тетяну помітили на телебаченні і запросили брати участь у передачі «Раз на тиждень» (Київ - Олександр Акопов). Так почалася її зіркова кар'єра. Потім вона отримала роль ведучої в «ОСП студія», яка принесла їй велику популярність (період 1995 - 2004 року). Сьогодні Тетяна Лазарєва - провідна багатьох телевізійних проектів, таких, як «Хороші жарти», «Це моя дитина» і ін. Крім того, Лазарева з 1997 по 204 г знімалася в комедійному серіалі «33 квадратних метра».

Кажуть, талановиті люди талановиті в усьому. Лазарева - ще й талановитий сім'янин. Шлюб з Михайлом Шацем, її співведучим в телевізійних програмах, виявився на рідкість щасливим і плідним, як в плані творчості, так і в плані збільшення родини. За роки активної роботи ця завзята жінка примудрилася народити трьох дітей. Сьогодні в родині Щацов ростуть дві дівчинки і один хлопчик.

Тетяна Лазарєва з чоловіком Михайлом з 2004 року займаються активною участю у благодійному фонді «Творення» і не так давно стали членами Опікунської ради.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!