Прянощі для боротьби з поганим настроєм


Прянощі для боротьби з поганим настроєм
У Середньовіччі спеції і прянощі коштували дуже дорого і були ознакою багатства. Зараз їх можна зустріти практично на будь-якій кухні. Прянощі використовують не тільки в якості приправ до страв, з їх допомогою можна поліпшити самопочуття, нормалізувати вагу і позбутися від поганого настрою.
Кориця - одна з таких помічниць в боротьбі з поганим настроєм. Її виготовляють з кори дерева, яку збирають під час сезону дощів з травня по жовтень. Кориця має приємний запах, її зазвичай додають в випічку та інші страви. Фітотерапевти рекомендують включати корицю в збори як засіб, що поліпшує настрій, при неврозах, депресії, зниженні пам'яті і розумової працездатності, розсіяному склерозі і після перенесеного інсульту.

У куркуми теж чимало своїх корисних властивостей. Ця спеція з легким пекучим присмаком покращує роботу шлунково-кишкового тракту, очищає організм від шлаків і токсинів і покращує роботу нирок. Крім того, ця пряність сонячного кольору сприяє підтримці оптимізму та гарного настрою, жене геть похмурі думки і меланхолію. В Індії куркуму додають в чай


Увага, тільки СЬОГОДНІ!