Як заростити пірсинг

Як заростити пірсинг
Ставлення до пірсингу у людей може бути різне: одні фанатично дотримуються моди, інші різко засуджують подібні «самокатування». Але в будь-якому випадку слід дуже обережно підходити до перфорації і не здійснювати її самому. Адже, якщо коли-небудь знадобиться заростити пірсинг, цей процес може затягнутися, навіть якщо на місці прикраси не утворилося рубця.
Якщо дівчина з пірсингом на пупку планує в недалекому майбутньому стати мамою, їй обов'язково потрібно заростити його хоча б за півроку до вагітності. Ні в якому разі не можна пускати справу на самоплив, інакше не затяглася дірка в міру росту плода обов'язково розтягнеться і тоді позбутися проколу для сережки молодій мамі буде вже дуже складно.

Для початок необхідно уважно оглянути отвір від сережки, яке потрібно заростити. Якщо воно зроблено не дуже давно і за розміром невелике, є шанс, що пірсинг зможе зарости сам по собі, при чому без наслідків. У тому випадку, якщо на місці проколу утворився рубець, необхідно відправлятися до косметолога.


Можуть допомогти спеціальні аптечні мазі, такі як «Клевріна», «Котрактубекса», «Медерма» та інші схожі лікувальні засоби. Для того щоб уникнути можливих побічних ефектів, краще не використовувати мазі без розпорядження лікаря. Крім того, якщо під час заростання пірсингу почнеться нагноєння, що супроводжується сильним пульсуючим болем, необхідно негайно обробити ранку антисептиком і відразу йти до лікаря.

У тому випадку, якщо пірсинг робився давно і погано заростає, перетворюючись на рубець, слід звернутися до пластичного хірурга за консультацією. З цим не потрібно затягувати, інакше існує ризик того, що почнеться патологічний процес. За допомогою лазерної шліфовки або інших пластичних методів досить швидко вдасться прибрати поверхневі ушкодження епідермісу. А от позбутися від червоних розростаються вузлів, які називають келоїдних, буде нелегко.

Потрібно бути готовим до досить тривалому лікуванню келоїдних рубців. Шрами від пірсингу зазвичай коригують шляхом видалення деформуються тканин шкіри. Але у різних людей процес розвитку грубого шраму відрізняється, тому дуже важливо вибрати досвідченого доктора, який зможе розробити індивідуальну схему лікування.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!