Авторитетно про душу Шарко

 Авторитетно про душу Шарко
Душ Шарко - одна з найпоширеніших і нескладних оздоровчих систем, пропонована повсюдно в санаторіях і водних лікарнях. Колись рядова бальнеопроцедура призначалася доктором для відновлення кровообігу і підвищення імунного статусу пацієнта. Сьогодні вона придбала нову популярність завдяки неоцененному раніше гідно чудовому косметичного ефекту, який став актуальним лише нещодавно.

Жан Мартен Шарко - француз, невропатолог і психіатр не припускав, створюючи конструкцію для лікувального масажу за допомогою механічного впливу сильних водних струменів і впливу контрастних температур, що його винахід стане активно використовуватися прекрасною половиною людства для підтримки існуючих еталонів краси.

Терапевтичний ефект процедури можна відчути вже після першого відвідування душу Шарко (приплив бадьорості і заряд гарного настрою на цілий день), але фахівці рекомендують провести оздоровчий курс, в якому буде не менше десяти сеансів. Тільки в цьому випадку можна буде оцінити по достоїнству його вплив на всі системи організму.

Жан Мартен одним з найбільш важливих впливів такого душа вважав вплив на захворювання нервової системи. Допомагаючи знімати напругу і піднімаючи життєвий тонус пацієнта, сеанс ставав своєрідним антидепресантом для таких хворих.

Поліпшення загального самопочуття відбувається за рахунок активації обміну речовин, роботи лімфатичної і кровоносної системи, прискорення процесів регенерації і зникнення застійних явищ у тканинах завдяки активному припливу кисню в кров. У хворих гіпотонією при цьому підвищується кров'яний тиск. Крім того, унікальне вплив душа широко застосовують при лікуванні захворювань суглобів і сухожиль, травми опорно-рухового апарату, усунення наслідків спортивних перевантажень.

Косметичний ефект курсу процедур виражається у втраті зайвих кілограмів, тому душ сьогодні активно пропонується різними салонами краси дамам, що прагне в короткі терміни провести корекцію фігури. І він стає відмінним помічником у нелегкій справі боротьби з надмірною вагою, оскільки запускає механізми розщеплення жирів на рівні клітинного метаболізму і виведення токсинів.Але, мабуть, найбільш затребуваний душ Шарко у дівчат, охочих мати ідеальну гладку шкіру на проблемних ділянках тіла. І дійсно, у знищенні целюліту йому немає рівних. Механічне вплив сильних струменів, що подаються під тиском близько 4-х атмосфер на конкретні зони, що потребують глибокому масажі, не залишає целюліту шансів.


Процедура прийняття душу Шарко починається з спрямованої обробки тіла віялової струменем з відстані близько чотирьох метрів по черзі з кожного боку, уникаючи попадання на голову, хребет, груди і найпотаємніші місця. Потім компактним струменем високого тиску масажують у певній послідовності кінцівки, живіт, спину і сідниці з приділенням особливої уваги проблемним зонам. Закінчується сеанс повторенням розслабляючого впливу віялової струменя.

Незважаючи на продуману послідовність і сглаживающую "ударний" ефект віялову струмінь, на початку і в кінці сеансу душ може викликати у особливо чутливих людей досить хворобливі відчуття, іноді залишаючи справжні синці на тілі пацієнта. Тим, хто не бажає з цим миритися, просто не слід ходити на душ Шарко.

Є у цього диво-душа і протипоказання. Це вагітність, серцево-судинні та деякі шкірні захворювання. Тому, перш ніж зважитися на такий масаж, порадьтеся зі своїм лікуючим лікарем.Увага, тільки СЬОГОДНІ!