Симптоми викидня на ранніх термінах вагітності

Симптоми викидня на ранніх термінах вагітності
На думку акушерів-гінекологів, приблизно кожна п'ята вагітність закінчується настанням мимовільного викидня на дуже ранніх термінах, тобто жінка деколи і не здогадується про настання вагітності. На превеликий жаль, ця проблема деколи підстерігає тих жінок, які вже встигли полюбити дитину всередині свого живота.
Викликати викидень на ранньому терміні вагітності може бути безліч причин. Найчастіше винними виявляються хромосомні патології, коли плід виявляється нежиттєздатним. За збереження плоду в матці відповідає гормон прогестерон: при його нестачі може статися мимовільний викидень. Наступна причина відторгнення плоду - інфекції, найчастіше статеві, але навіть ГРЗ в легкій формі може призвести до неприємних наслідків. Прийняття гарячої ванни, активні фізичні навантаження і навіть бурхливе статеве життя здатні привести до переривання вагітності.

Викидень на ранньому терміні - це самовільне переривання вагітності до дванадцяти тижнів. Дозріваючий ембріон відривається від стінок матки ще до того моменту, як він може стати життєздатним. Самим небезпечним і досить серйозним симптомом викидня на ранньому терміні є навіть незначне маткова кровотеча. Найчастіше переривання настала вагітності починається з мінімальних кров'янистих виділень, які з часом посилюються і супроводжуються спазмами в нижній частині живота. Колір виділень варіює від червоного до темно-бурого.

Іноді перераховані симптоми зникають на деякий час, а потім знову повертаються. Стан жінки може дуже різко погіршитися без будь-яких видимих причин. Якщо в кров'янистих виділеннях присутні своєрідні шматочки тканин, значить, стався викидень. Якщо плід загинув в материнському череві ще до того, як почав виводитися організмом, то виводиться не цілком, а частинами. Якщо ж плід виходить цілком, то він швидше виглядає як округлий сіруватий міхур. Часом серед виділень можна спостерігати білі частинки. Біль і кров'янисті виділення спостерігаються ще протягом декількох днів.Якщо ви бажаєте зберегти малюка, то при виникненні сильної болі внизу живота і в попереку, а також при появі виділень негайно викличте швидку допомогу. Якщо своєчасно почати лікування, то вагітність можна зберегти. Не займайтеся самолікуванням, зверніться за допомогою в медичний заклад.Увага, тільки СЬОГОДНІ!