Захист здоров'я в зимовий період

Захист здоров'я в зимовий період
Готувати організм до настання зими слід заздалегідь. В іншому випадку в холодну пору року ви опинитеся безсилими проти постійних епідемій грипу та інших захворювань. Щоб цього уникнути, слід виконувати кілька важливих рекомендацій.
Для поліпшення опірності організму до простудних захворювань слід вживати більше вітамінів не тільки влітку, а й восени, і взимку. Овочі та фрукти завжди повинні бути на вашому столі. Важливий для зміцнення імунітету вітамін C міститься в цитрусових, солодкому перці, ківі. Вітаміни B - важливий комплекс для всього організму, дані елементи необхідні для зміцнення та відновлення шкіри, нервової системи. Вітаміни групи В містять м'ясо, риба, яйця, зернові, молочні продукти.

Забезпечте собі повноцінний сон. Необхідно спати не менше 7-8 годин, щоб організм пручався застуді, а також легше переносив її. Дотримуйтесь гігієну: не забувайте мити руки після приходу з вулиці та перебування в громадських місцях. Очищайте і промивайте ніс, щоб вимивати бактерії, що потрапляють туди з повітря. Для процедури підійде солоний водяній розчин.

Приділяйте увагу одязі: вона повинна бути теплою, проте не перекривати кисень для шкіри. Носіть шарф, рукавички і вовняні шкарпетки, щоб однаково зберігати руки і ноги в теплі, щоб струм крові по всьому тілу був рівномірним.


Споживайте більше залізовмісних продуктів: печінки, м'яса, яєць і морських продуктів. Так як нестача заліза може призводити до зниження в крові гемоглобіну і погіршення припливу кисню в клітини організму. Це також призводить до появи блідості, слабості, стомлюваності.

Харчуйтеся раціонально. Намагайтеся не їсти надто багато, дотримуйтеся рівних пропорцій при споживанні білків, жирів і вуглеводів. Краще на час відмовтеся від простих цукрів, оскільки вони не здатні насичувати організм належним чином.

Стимулюйте імунітет за допомогою рослинних засобів. Приймайте по 50 крапель настоянки ехінацеї три рази щодня або у вигляді таблеток - по 325 мг. Не забувайте зберігати гарний настрій і позитивний настрій, і тоді організм зможе протистояти будь-яким захворюванням.Увага, тільки СЬОГОДНІ!