Біль при статевому акті - що вона означає

Біль при статевому акті - що вона означає
Больові відчуття при статевому акті є проблемою не тільки молодих дівчат, а й багатьох досвідчених жінок. На жаль, вони не звертаються вчасно до фахівця, соромляться поділитися і тримають все всередині себе. Однак існує безліч причин, які сприяють появі неприємних і хворобливих відчуттів під час статевого акту.
Часом страх є основною причиною появи болю під час сексу. Дефлорация змушує всі м'язи тіла стискатися, м'язи піхви в тому числі. Іноді буває так, що дівоча пліва занадто розтяжна і еластична, тому не рветься при першій близькості, а лише розтягується (відсутність крові при першому статевому акті - норма, а не патологія). Подолати страх можна лише самостійно, довіртеся повністю своєму чоловікові і при цьому не забувайте про надійний захист від небажаної вагітності.

Допомогти запобігти м'язові спазми і повністю розслабитися можна в спокійній і звичній обстановці, келих вина і тепла ванна з піною, повна довіра партнеру, попередні ласки і отримання задоволення - все це допоможе вам впоратися зі своїми страхами. Якщо перша близькість сталася невдало, у вас може закріпитися в підсвідомості страх, який і викликає спазми м'язів, роблячи статевий акт практично неможливим. З даною проблемою варто звернутися до сексопатолога і психотерапевта.

Якщо хворобливі відчуття під час статевого акту відбуваються в області піхви, швидше за все причиною є запальний процес. Необхідно звернутися до фахівця і пройти необхідне обстеження на інфекції. Обмежте статеве життя і ведіть її лише за наявності презерватива. Запалення можуть бути викликані не захворюваннями, які передаються статевим шляхом, а порушенням нормальної флори людського організму (кишкові палички, грибки, стафілокок), які потрапляють в чуже середовище і починають розмножуватися, викликаючи запалення.

Фізичний біль при статевому акті ділиться на дві основні категорії. Якщо ви відчуваєте біль при введенні пеніса, можливо запалене або занадто сухе, вузьке піхву. Для цього рекомендується скористатися спеціальним мастилом, яку можна придбати в будь-якій аптеці. Якщо ви відчули біль вже після введення статевого члена - можливо, існують проблеми з нирками або сечовим міхуром.
Безліч венеричних захворювань характеризується появою болю під час сексу, нерегулярної менструацією і порушенням сечовипускання. Печіння і свербіж, слиз незвичайного кольору також відносяться до симптомів захворювань, які передаються статевим шляхом. Сирнистий виділення - ознака кандидозу, світлі і рясні - уреаплазмоза і мікроплазмоз, зелені - гонореї.

Дискомфорт при статевому акті спалить розвинутися при наявності запалення в сечостатевих органах. Кольпіт, аднексит і ендометрит можуть супроводжуватися печінням в сечовому каналі, специфічними виділеннями і свербінням статевих органів. Якщо ігнорувати ці ознаки, захворювання може стати хронічним і призведе до серйозних ускладнень: міоендометріт, непрохідність маткових труб, перитоніт, освіта спайок і безпліддя.

Недостатнє задоволення, нерегулярне статеве життя, невдоволення стосунками і стриманість - все це призводить до приливу крові до геніталій. Однак єдині ліки - регулярний секс є не рятуванням, а загострюють чинником: стінки піхви набрякають, виникає гострий біль при статевому акті. Це стан небезпечно і є фактором до розвитку багатьох гінекологічних захворювань: ендометріозу, міоми матки, дисфункції яєчників і мастопатії. Навчіть себе і свого партнера приносити задоволення один одному, не доводьте незадоволеність до анатомічних змін.Увага, тільки СЬОГОДНІ!