Які продукти корисно їсти у вересні

Які продукти корисно їсти у вересні
Ще наші предки, уважно стежили за своїм здоров'ям і працездатністю, вважали, що для кожного продукту свій час року. І сучасні дослідження підтверджують дані факти. За літо наш організм увібрав в себе велику кількість вітамінів і сонячного тепла, тому корисніше для нього в вересні буде «холодна» їжа.
Існують продукти, які корисно є у вересні. Вони допоможуть налаштуватися на зимові холоди, збалансувати внутрішню температуру організму, зміцнити імунітет. І тоді ніяка вогкість не зможе викликати ненависну застуду або зіпсувати настрій.

Один з основних елементів живлення, до якого багато хто повертається з настанням осені - м'ясо. У вересні корисно їсти свинину, яка відноситься до «холодним» продуктів. Готувати її можна будь-яким відомим вам способом. Для прихильників менше жирної їжі відмінно підійдуть рекомендовані сорти риби: хек або тріска.

В якості гарніру у вересні краще всього використовувати рис або капусту. Перший несе в собі корисні вуглеводи і мікроелементи, а друга - величезний запас вітаміну С. До того ж, капуста визнана природним жіросжігателя.


У вересні корисно є багаті кальцієм продукти. Рекомендується вживати молоко та сир. Щоб останній не здавався прісним, можете додати в нього шматочки свіжих цитрусових: вони також увійшли до списку вересневих продуктів.

До нейтральних продуктів, споживання яких ніяк не позначиться на вашому здоров'ї, були віднесені: картопля, м'ясо яловичини, яєчний білок і зернові. Також рекомендується звернути увагу на те, що у вересні краще обійти стороною і включити в раціон в більш холодну пору року. Наприклад, це цибулю і часник, м'ясо ягняти і баранини, яєчні жовтки. На далекі полиці приберіть і соління. Виключіть і споживання меду - він також відноситься до «гарячих» продуктам харчування, які принесуть більше користі в більш холодну пору року.

Виключити з вживання «гарячу їжу необхідно до дня Покрови, тобто 14 жовтня. Вважається, що дотримання таких правил у харчуванні дозволить уникнути осінньої хандри і численних застуд вам і вашій родині. Організм буде перебувати в тонусі і без проблем перенесе наступну зиму.Увага, тільки СЬОГОДНІ!