Як обробляти вухо після проколу

Як обробляти вухо після проколу
Проколювання вух - це одна з різновидів пірсингу, відома з найдавніших часів. Красиві сережки здатні підкреслити красу жіночих вушок і яскравий блиск очей. Але радість від можливості посилити свою привабливість може виявитися недовгою, якщо неправильно обробляти вуха після проколу.
Перед візитом в пірсинг-салон рекомендується порадитися з дерматологом. У деяких людей шкіра схильна до утворення келоїдних рубців і гранульом, що може бути протипоказанням до проколювання вух. Крім того, процедура заборонена при наявності серйозних хронічних та інфекційних захворювань, ослабленою імунною системою.

Зверніться до хорошого фахівця, який зможе грамотно вибрати точки проколу. Це має дуже велике значення, тому що на мочках вух зосереджено безліч активних зон, що відповідають за нормальну роботу внутрішніх органів. Зверніть увагу на голки для процедури. Вони повинні бути одноразовими і упакованими в стерильні пакети. А перед початком маніпуляцій майстру необхідно обробити інструмент і місця проколу дезінфікуючими розчинами.

Відразу після проколу вуха не можна вставляти прикраси з простого металу - сережки повинні бути золотими, срібними або спеціального медичного сплаву. Тільки такі прикраси не дозволяють запалитися мочці вуха. Два-три рази на день протирайте місце проколу спиртом або перекисом водню, не виймаючи сережок. Обов'язково проводите обробку після прийняття душу або ванни. А ось візити в сауну або лазню, також як і купання у відкритих водоймах, слід відкласти на місяць. Замість спирту можна використовувати косметичні засоби, які продають в пірсинг-салони.


Починаючи з другого дня після проколу сережки у вухах потрібно прокручувати. Робіть це декілька разів на день і тільки чистими руками. Маленьким дітям часто рекомендують заклеювати дірку медичним клеєм. Перевага цього методу в тому, що дитина не зможе занести в ранку бруд.

Якщо вухо все ж запалення, збільште кількість обробки до 5-7 разів на день. При нагноєнні можна використовувати мазі левосин і левоміколь, проте краще не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря.

Через місяць спробуйте зняти сережки. Робіть це дуже акуратно - замочки прикраси ще не розроблені і, швидше за все, расстегнутся з деяким зусиллям. Зняті сережки і місце проколу ретельно протріть спиртом. Надіти їх можна через пару годин, але не пізніше, оскільки ранки на вухах швидко затягуються.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!