Капи для відбілювання зубів: плюси і мінуси

Капи для відбілювання зубів: плюси і мінуси
Білосніжні посмішки дівчат з рекламних роликів спокушають нас здобувати то одні, то інші засоби, щоб досягти хоч малої частки того відбілювання зубів, що обіцяє реклама. Сучасна стоматологія пропонує свій метод досягнення кристальної білизни - капи для відбілювання зубів.

Капи для зубів являють собою знімну конструкцію, яка застосовується для догляду за порожниною рота і стоматологічного лікування. Ця конструкція виготовляється з особливого нетоксичного матеріалу, тому її можна застосовувати не тільки дорослим, але й дітям старше тринадцяти років.

Капа прилягає до щелепи з обох сторін і вже через деякий час перестає бути відчутною в порожнині рота. Знімають її в міру необхідності (перед сном, під час прийому їжі, чищення зубів та інше). З метою відбілювання зубів на кілька тонів в капу поміщають спеціальний гель або пасту, дія якої і направлено на освітлення емалі.

Переваги відбілювання зубів за допомогою кап.


Головною перевагою даного методу є його доступність і дешевизна. Якщо вам виявиться не по кишені відвідування стоматологічної клініки з метою відбілювання зубів, оскільки процедури відбілювання в клініках коштують близько декількох сотень доларів, використовуйте капи для відбілювання зубів. Якщо у вас немає можливості тримати капи на зубах протягом дня, можете користуватися ними вночі, під час сну. Так само перевагою методу є можливість відбілювання в домашніх умовах.

Недоліки методу

На жаль, відбілювання зубів за допомогою використання кап не є панацеєю при боротьбі з жовтим нальотом на зубах. У ряді випадків використання цього способу не принесе бажаного результату. По-перше, капи НЕ відбілюють штучні зуби. По-друге, заборонено використання кап при хворобах ясен, і людям, що носять ортодонтические скоби. По-третє, наявність алергічних реакцій на складові компоненти гелю для відбілювання також не дозволяє використовувати капи. По-четверте, заборонено користуватися капами вагітним жінкам, годуючим матерям і дітям до 12 років.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!