Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування

Алергія на котячу шерсть. Симптоми і лікування
Багато людей ніяк не можуть позбутися від алергії на кішок. Вона перешкоджає спілкуванню з цими милими домашніми вихованцями. Але, на щастя, це захворювання виліковне, достатньо лише пройти недовгий курс лікування.

Найчастішим видом алергії вважають алергію на домашніх тварин. Кішки в два рази частіше викликають алергію ніж собаки. Більшість обивателів вважають, що алергію викликає шерсть, але це далеко не так. Алергія може бути викликана протеїнами, які містяться в слині і сечі кішок. А в тому випадку, якщо ваша улюблениця іноді виходить гуляти на вулицю, то вона може принести на своїй шерсті інші збудники алергії: цвіль, пух, пил, квітковий пилок.

Розпізнати алергію можна за такими ознаками: нежить, сльозливість, кашель, хрипи, чхання, задишка. Симптоми можуть з'явитися відразу після контакту з пухнастим вихованцем, а можуть з'явитися через кілька годин. При появі алергії рекомендується відвідати алерголога, який допоможе виявити причину і призначить правильне лікування.


В основному алергія лікується стандартними методами. Пацієнту прописується прийом антигістамінних ліків, які блокують причини появи симптомів алергії. Рідко використовується курс ін'єкцій, правда таке лікування не завжди ефективно, та й деколи затягується на довгий термін. Алергія може ускладнюватися набряками, в цьому випадку виписуються протинабрякові ліки.

А взагалі, алергологи вважають, що ідеальний спосіб боротьби з алергією на кішок - відсутність з ними контакту. Необхідно уникати контакту з твариною, а також з людьми, у яких воно є. Якщо ж у вашому будинку є кіт або кішка, то, на жаль, доведеться віддати його в інші хороші руки.

Якщо ж ви не можете з якихось причин віддати вихованця іншим людям, то потрібно дотримуватися кількох непорушних правил.
1) Максимально обмежте контакт з кішкою. Доглядати за нею повинні інші члени сім'ї.
2) Зробіть так, щоб вихованець не міг пройти в кімнати, де ви буваєте найбільш часто. Особливо небажано її присутність в спальні.
3) Часто влаштовуйте генеральне прибирання, яку потрібно робити дуже ретельно, щоб знищити всю шерсть, залишену вихованцем.
4) Замініть килими з великим ворсом на інші.
5) Встановіть в будинку очищувачі повітря і систему кондиціонування. У тому випадку, якщо це є невідповідним варіантом, просто часто провітрюйте приміщення.
6) Кішка завжди повинна бути чистою, тому вашим домашнім потрібно буде її часто купати. Корисно буде розчісувати кішку спеціальною щіткою, це допоможе зменшити кількість вовни, яка може випасти і залишитися лежати, викликаючи у вас алергію.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!