Зірочки на ногах: причини і лікування

Зірочки на ногах: причини і лікування
Поява на ногах багряних прожилок, званих судинними зірочками, не є лише косметичним дефектом. Необхідно на самому початку їх утворення здатися лікаря-флеболога для визначення причин виникнення зірочок, проведення діагностичних досліджень за допомогою УЗД і призначення курсу лікування.

Судинні зірочки з'являються у жінок набагато частіше, ніж у чоловіків. До основних причин появи багряних прожилок відносяться: варикоз, період вагітності, застосування гормональних препаратів, аборт, жіночі захворювання, спадкова слабкість сполучних тканин, сильне вплив прямих сонячних променів, зайва вага, віковий період, хвороби серця, проблеми з печінкою.

Лікування судинних зірочок на ранніх стадіях захворювання може обмежитися проведенням профілактичних заходів під керівництвом лікаря. Дані заходи включають в себе:
• зниження веса-
• ходьбу пішки і заняття спортом-
• виконання рухових вправ під час малорухомої роботи-
• ополіскування ніг холодною водою, прийняття контрастного душа-
• підбір зручного взуття без високих шпильок і одягу без стягивающих тіло резінок-
• виключення сильного перегріву.


Народна медицина в свою чергу в якості лікувальних засобів радить застосовувати: яблучний оцет домашнього приготування (кілька разів на день змащувати судинні зірочки на ногах), ванни з соснової хвої, ромашки або календули- томатні компресси- настій з листя коланхое (протирати ноги в напрямку від стопи до литок). При наявності судинних зірочок також рекомендується додати в раціон вишню і черешню.

Якщо лікування розпочато вчасно, то проблеми з появою на ногах судинних зірочок можна вирішити за допомогою зазначених коштів, а в подальшому підтримувати ноги в здоровому стані, не забуваючи про профілактику.

У разі тривалої хвороби необхідно видалення зірочок, яке можна провести методом склеротерапії, озонотерапії, електрокоагуляції або з використанням лазера.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!