Після маммопластики: догляд та відновлення

Після маммопластики: догляд та відновлення
Якщо ви зважилися підкоригувати свою груди, або ж маммопластика вам просто необхідна, потрібно знати, як правильно доглядати за своїм бюстом після операції, а також чого слід побоюватися після пластичної операції.

За прооперованої грудьми необхідно правильно доглядати. Перший час після операції завжди супроводжується набряками, крововиливами та ущільненням грудей. Процес відновлення можна прискорити за допомогою різних препаратів, що призначаються лікуючим лікарем.

Якщо ви зменшуєте або підтягуєте молочні залози, то необхідно знати, що тканини, які були піддані операції, намагаються зайняти початкове положення. При цьому шкіра розтягується, і розширюються ще незагоєні рубці, що утворилися після операції.

Лікарі рекомендують застосовувати спеціальні смужки пластиру, які здатні зафіксувати післяопераційну рану. Використовуються такі пластирі близько 3 місяців.

Після операції необхідно носити еластичну майку або бюстгальтер, який не дасть грудей провіснуть і збільшити рубці. Еластична одяг робить специфічний тиск на рубець, які допомагає йому швидше дозріти.


Не можна займатися фізичними навантаженнями протягом трьох місяців після операції. Після закінчення трьох місяців вводиться особливий режим фізичного навантаження. У перші два тижні не можна піднімати руки вище плечей. Наступні два тижні ви можете вже працювати на кухні, а також повертатися на роботу. На 5-6 тижнях ви вже можете повернутися до занять спортом, а також водити автомобіль.

Після маммопластики не можна приймати ванну, у всякому разі, перші три тижні. Це забороняється для того, щоб уникнути небезпеки збільшення набряку грудей. Зате ви можете користуватися душем, причому необхідно використовувати зволожуючі креми і лосьйони.

Необхідно доглядати за грудьми після протезування, оскільки за відсутності оного груди втрачає еластичність і тонус. Це може викликати опускання протеза вниз разом з грудьми. Тому необхідний комплекс спеціальних засобів, що зміцнюють бюст.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!