Як осінь змінює наш організм

Як осінь змінює наш організм
Осіння пора - самий благодатний час для людини. Його фізичний і емоційний стан в цей сезон року є підсумком накопиченої за літо сонячної енергії, вітамінів і мінералів. Восени відчувається максимальний прилив сил. Саме тому осінь - час нових починань в роботі, навчанні та інших справах.

Осінь вносить суттєві зміни в організм, оскільки за літо відбувається найефективніша расшлаковкі і вітамінізація. Посилене потовиділення в літні спекотні дні звільняє організм від накопичених шлаків і токсинів. А сприяє цьому вживання великої кількості рідини, свіжих фруктів, овочів і зелені. Це, в свою чергу, нормалізує обмін речовин і оновлює всі клітини організму. Здоров'я восени стає більш стійким до несприятливих зовнішніх факторів, оскільки сонячні промені, отримані влітку, зміцнюють імунітет, стабілізують нервову систему, покращують кровопостачання шкіри.

Осінь - час високої фізичної активності. Це ж відноситься і до рівня сексуальної енергії, оскільки все найкраще і корисне, що організм взяв за літо від природи, благотворно впливає на гормональний фон.

Восени настає максимальна активність легенів і товстого кишечника. Однак це може викликати деяке загострення в осіб із захворюваннями цих органів. Відповідно, цей час саме відповідне для їх лікування та профілактики. Також восени активними органами є шлунок, підшлункова залоза і селезінка. Забуті проблеми з ними можуть нагадати про себе саме в ці дні.
Щоб здоров'я восени якнайдовше зберігало свій потенціал, корисно дотримуватися сезонного харчування. Воно створює гармонію тіла з природою і сприяє нормальному протіканню всіх фізіологічних процесів. Харчування восени в першу чергу повинно бути націлене на підтримку печінки, яка у вересні-жовтні знаходиться в ослабленому стані, а також на зменшення в організмі слизу, яку утворює вологість осінньої погоди. Для цього їду слід вживати теплу, легку, пекучого і терпкого смаку.

Щоденний раціон харчування восени повинен включати продукти, багаті вітамінами групи В і холін. Це гречка, вівсянка, горіхи, бобові, картоплю, м'ясо, молоко, риба, яйця, печінка, рослинні масла, всі овочі і фрукти. Корисні всі спеції, крім солі.

Правильне харчування і профілактика захворювань не тільки зберігають здоров'я восени, але і готують його до майбутньої зими.Увага, тільки СЬОГОДНІ!