Як лікувати хвороби суглобів

Як лікувати хвороби суглобів
З віком у багатьох людей з'являється біль в суглобах. Вона то затихає, то наростає знову. Існує безліч медичних препаратів для лікування артрозів і артритів. Але чи можна вилікувати суглоби, використовуючи народні кошти?
Найсерйознішим симптомом при захворюваннях суглобів, крім болю, є обмеження їхньої рухливості. Суглоб запалюється, а хрящ руйнується. Дуже часто це призводить до операцій із заміни суглоба.

Щоб якось продовжити і відновити працездатність суглоба, необхідно починати виконувати гімнастичні вправи. Однак не можна давати сильне навантаження на хворі кінцівки. Всі заняття повинні бути помірними. Ні в якому разі не виконуйте активну гімнастику. Вправи необхідні дуже помірні, з малою амплітудою рухів. Вони повинні забезпечувати постійне і тривале живлення суглобів. Постійне підживлення хворих клітин сприяє їх прискореної регенерації.

Всі вправи повинні бути простими і доступними. Їх необхідно виконувати тривалий час, по кілька годин щодня. Це легкі спокійні підйоми ніг в сидячому положенні, повороти, згинання. Ці вправи не будуть травмувати хворі суглоби.

Крім занять фізкультурою, необхідно застосовувати народні кошти. Це різні компреси і розтирання, які знімають біль і запалення.
Необхідно також брати речовини, які сприяють виведенню солей з організму. Одним з поширених засобів є настій лаврового листа. Візьміть 5 грамів листа і залийте 350-ма грамами окропу. Дайте настоятися ніч. А потім протягом дня приймайте маленькими ковтками. Відразу багато випивати не можна, так як може початися кровотеча. Після такого настою сеча придбає рожевий відтінок - це значить, що солі розчиняються і виводяться з організму. Курс такого лікування - три дні. Потім необхідно зробити перерву на два тижні і повторити.

Хороший результат дає прийом рису. Цей продукт дуже добре витягує сіль. Замочіть 3 столових ложки рису на п'ять днів. Воду регулярно міняйте. Потім зваріть і їжте натщесерце. Після вживання рису протягом 4-х годин не їжте іншу їжу. Потім можна харчуватися як звичайно. Курс лікування становить тиждень.

Для зменшення болю в суглобах стежте за свої харчуванням. Вживайте якомога менше солоних і консервованих продуктів, не їжте копченості та борошняні продукти.Увага, тільки СЬОГОДНІ!