9 Причин хворобливого сексу

9 причин хворобливого сексу
Дуже багато представниць прекрасної статі періодично випробовують неприємні відчуття під час статевого акту. Боячись зізнатися своєму чоловікові в цьому, вони змушені мовчки переносити біль. Цього робити абсолютно не потрібно, адже в сексі обидва партнера повинні відчувати задоволення. Є кілька причин виникнення болю під час сексу, і ряд способів позбутися від неї.

1.ви відчуваєте гострий біль у лівому або правому боці в момент глибокого проникнення партнера. Менструації ж супроводжуються тупим болем.

Можлива причина - кіста яєчника. Її знаходять у понад 80% жінок перед менопаузою. В-основному кіста нешкідлива й сама зникає через три місяці, однак слід звернутися до фахівця, він проведе обстеження для підтвердження діагнозу і призначити повторний прийом, якщо болю не зникнуть через 3 місяці.

2.ви постійно відчуваєте свербіння в області геніталій, а після статевого акту область вульви червона.

Можлива причина - грибкова інфекція, підвищена чутливість шкіри. Зверніться до лікаря, виконайте запропоновані ним процедури. Якщо у вас інфекція, він пропише лікарський курс. Якщо ж проблема полягає в підвищеній чутливості шкіри, він порекомендує використовувати гипоалергенные засоби для прання білизни.

3. Безперервна біль в промежині під час статевого акту.

Причина - післяпологова травма. Після пологів через розривів або розсічення з'являються рубці, біль може виникати під час сексу протягом 3 місяців. В цьому випадку допоможе масаж рубцевой тканини. Якщо через 3 місяці рубці не зникнуть, необхідно зробити операцію.

4.у час статевого акту член натикається на перепону, сечовипускання стають частішими, з'являється біль при місячних.

Можлива причина - фіброма. Пухлина матки може з'являтися у 40% жінок 30-40 років. Потрібно терміново звернутися до лікаря, він визначить розміри пухлини і призначить операцію.

5.Во час інтимної близькості виникає відчуття підвищеного тертя.Ймовірно, у вас не достатньо мастила, це буває при зниженні рівня естрогену. Рекомендується використання лубрикант на водній основі.

6.Промежность постійно палить, ви відчуваєте біль при сексі, а так само при введенні тампона.

Причина - вульвовагініт. Зазвичай він вражає не тільки піхву, але і всі геніталії. Рекомендується прийом антидипресантов, тому лікарі відносять його до захворювань психо-соматичного характеру. Проте відвідати фахівця все-таки потрібно.

7.При порушення в одній з губ піхви з'являється пекучий біль. Чи відчуваєте пухлина невеликого розміру.
Можлива причина - запалення бартолінієвої залози. Необхідно хірургічне втручання. У період загоєння рани рекомендується утриматися від статевих актів на 2-3 тижні.

8.Постоянная біль, що виникає при глибокому проникненні. Поширюється по всій тазової області.

Можлива причина - симптом ендометріозу. Потрібно звернутися до лікаря, інакше може бути безпліддя. Доктор виявить ступінь небезпеки і призначить хірургічні процедури.


9.При статевому акті в тазостегнової області виникає гостра біль. Часто болісне сечовипускання.

Можлива причина: інфекційне захворювання сечостатевих шляхів. Зверніться до лікаря, щоб отримати підтвердження або спростування наявності інфекції. При підтвердженні він призначить курс лікування антибіотиками.

Не забувайте, що всі проблеми мають рішення, головне вчасно їх помітити.Увага, тільки СЬОГОДНІ!