Як заповнити кальцій в організмі

Як заповнити кальцій в організмі
Кальцій - найнеобхідніший мінерал в оргазмі людини. Він відповідає за стан кісткової тканини, зубів, нігтів, волосся, бере активну участь в скороченні серцевого м'яза, стежить за роботою центральної нервової системи і піклується про засвоєння продуктів харчування. Кальцій необхідний людині незалежно від його віку. В його потребують малюки, які недоотримали його, так як мама мало вживала кальцію під час вагітності. У ньому мають потребу і підлітки, і молодь, і літні люди.

Дізнатися, яка кількість кальцію у вашому організмі, можна за допомогою аналізу, здавши кров на кількість іонів кальцію. Але недолік кальцію можна виявити і шляхом спостереження: це ламкі нігті, тьмяне волосся, швидко руйнуються зуби. У дитини від нестачі кальцію може порушитися постава, виникнути сколіоз.

Як же заповнити кальцій в організмі і, які продукти для цього краще вживати? Підгодувати організм кальцієм можна за допомогою вітамінних комплексів. Існують солі кальцію, одні з них засвоюються краще, інші - гірше. Подивіться складу препарату, якщо в ньому прописано: кальцію цитрат, гідроксиапатит або лактат, то це речовина буде добре всмоктуватися. Якщо ж ці солі - глюконати, то засвоюватися кальцій буде гірше. Хоча таблетки «глюконат кальцію» досить добре засвоюються, якщо капнути на них сік лимона.

Тепер що стосується продуктів. Без сумніву, на першому місці по наявності кальцію молочні продукти. Корисні молоко, сир, кисломолочні продукти (кефір, йогурти), сметана. Намагайтеся, щоб ці продукти були домашніми - натуральними, а не магазинними. Джерелами кальцію є також яйця і сир. Причому сир краще купувати твердих сортів, при його виробництві кальцій втрачається в менших кількостях, ніж в сортах м'якого сиру. Кальцій містять і зелень, горіхи, насіннячка кунжуту. Щоб вживання дало довгоочікуваний результат, і організм поповнив запаси кальцію такі продукти потрібно вживати щодня, а не від випадку до випадку.
Щоб кальцій добре засвоювався при прийомі їжі або вітамінів, що не запивайте їх алкоголем або кави, для цього добре підійдуть соки, вода, чай.

Порошок кальцію можна приготувати і самим, за старовинним рецептом. Готують такий порошок з яєчної шкаралупи. Ретельно вимийте шкаралупу і розітріть її в порошок. Одну третину чайної ложки такого порошку залийте кількома краплями лимонного соку. В результаті у вас вийде цитрат кальцію.

Заповнюйте кальцій в своєму організмі кожен день на постійній основі, тоді ваші кісточки ніколи не будуть «хрустіти» і турбувати вас зайвими болями і нездужаннями.Увага, тільки СЬОГОДНІ!