До і після пластичної операції

До і після пластичної операції
Пластична хірургія сьогодні користується великою популярністю серед населення. Пластична операція допомагає безлічі людей усунути дефекти зовнішності, які заважають жити і відчувати себе впевнено. Після пластичної операції пацієнти починають нове життя.

Багато людей мають якісь дефекти або деформації зовнішності (вроджені або набуті). На жаль, світ такий жорстокий, що такі люди не отримують підтримки з боку оточуючих, а лише чують усмішки, глузування та осуд. З самого дитинства людина може заробити собі безліч комплексів, які стануть його вірними супутниками по життю.

Пластичні операції допомагають людям з дефектами зовнішності поглянути на світ по-новому. Якщо до операції людина завжди ходила з опущеними очима, щоб не відчувати на собі вивчають поглядів оточуючих, то після операції все кардинально змінюється: людина позбавляється від своїх комплексів і виходить в світ з новою, перетвореною зовнішністю і гордо піднятою головою.


Під скальпель пластичного хірурга також часто лягають люди, що володіють низькою самооцінкою. Пов'язано це з тим, що сучасна мода диктує також і еталон ідеальної зовнішності, і деякі люди, помічаючи в собі якісь невідповідності цього еталону, відчувають себе пригніченими і невпевненими. Пластична операція допомагає в даному випадку удосконалити зовнішність за бажанням пацієнта, повертаючи тим самим йому віру в себе і в свою привабливість.

Жертви дорожньо-транспортних пригод та інших катастроф після відновлення від травми починають розуміти, що їх зовнішність змінилася до невпізнання. Це призводить до важкої форми депресії і часто до суїцидальних мотивів. Пластична хірургія в цьому випадку виступає як рятувальний круг, який допомагає забути про перенесену травму і повертає людині відчуття себе колишнього.

Слід зазначити, що пластична хірургія - це все-таки складне оперативне втручання, від можливих негативних наслідків якого ніхто не застрахований. Тому, перш ніж зважитися на операцію, потрібно зважити всі «за» і «проти».Увага, тільки СЬОГОДНІ!