Що з косметики брати у відпустку?

Що з косметики брати у відпустку?
Як правило, з вибором речей, які потрібно взяти в поїздку, проблем не виникає, проте з косметикою справа йде складніше. Відбір засобів догляду за собою повинен здійснюватися за принципом «необхідне, але достатнє». Інакше кажучи, потрібно взяти лише ті кошти, без яких відпочинок стане для вас некомфортним.
Для швидкого вирішення цього питання складіть список, включивши в нього засоби гігієни та догляду першої необхідності. Список може складатися з таких пунктів.

Денний і нічний крем для обличчя. Уважно підійти до їх вибору. Під час відпустки особливо ретельно стежите за шкірою обличчя, адже зміни кліматичних поясів, постійний вплив вітру, води і сонця негативно впливають на неї.

Крем для рук зайняв заслужене положення в рейтингу засобів догляду за собою. Використовуйте його після миття рук або просто при відчутті сухості шкіри.

Волосся дуже чуйно реагують на вплив навколишнього середовища. Солона вода, як і сонце, здатна пересушити їх, що негативно позначається на їх стані. Тому вам просто необхідні кошти, які зволожують волосся і захищають їх від УФ-випромінювання.


В обов'язковому порядку візьміть з собою сонцезахисний крем для тіла. Також на відпочинку вам стане в нагоді масло для засмаги та лосьйон після засмаги. Бажано, щоб кошти цього напрямку були не тільки продуктом однієї фірми, а й з однієї колекції (серії). Продукція цього призначення різниться за рівнем захисту від УФ-променів. Так, кошти зі значенням SPF 30 максимально захищають світлу шкіру, а SPF 15 - смагляву.

На відпочинку бажано, щоб ваша шкіра відпочила, а велика кількість косметики на обличчі буде цьому перешкоджати. Якщо вам все ж необхідна декоративна косметика, використовуйте легкі косметичні засоби, такі як ненасичені тіні, блиск для губ і зволожуюча помада. Водостійка туш допоможе зберегти макіяж в будь-якій ситуації.

Багато хто забуває про такі дрібниці, як засобу захисту від москітів та інших комах, вологі серветки, манікюрний набір, лак для нігтів і рідина для зняття лаку. Подумайте, що ще ви могли забути? І негайно покладіть ці предмети в вашу дорожню сумку.Увага, тільки СЬОГОДНІ!