У відпустку «дикуном». За і проти

У відпустку «дикуном». За і проти
Сьогодні стало модно подорожувати «дикуном», тобто не звертатися в будь-яке туристичне агентство, а самому організовувати свою поїздку. Які позитивні і негативні сторони самостійної організації свого відпочинку?

Купуючи путівку в турфірмі, ви можете отримати «кота в мішку». Відомо багато випадків, коли люди ставали жертвами обману. Причому аферистами можуть стати не тільки фірми-одноденки, куди ви віддасте гроші, і вони зникнуть, не надавши путівки, але і більш або менш солідні туристичні компанії.

Часто трапляється так, що людина купує тур, приїжджає в невідому країну і стикається з тим, що готель і пляж далеко не відповідають тому, що було заявлено в каталозі. В результаті відпустку зіпсований, і попереду ще довгі судові позови щодо відшкодування збитків. А в тому випадку, коли ви їдете в подорож самостійно, ви можете вирішити, чи залишатися вам в готелі чи ні, відвідавши і побачивши його на власні очі.

Подорожувати «дикуном» набагато дешевше, ніж замовляти тур в компанії. По-перше, вони завжди пропонують повну ціну квитків на літак і замовчують про знижки авіакомпаній, які бувають досить часто. По-друге, вам доведеться заплатити і за роботу турагентства, а ці фірми беруть чималий відсоток за свої послуги.

Позитивним моментом є і те, що коли ви відправляєтеся в поїздку самостійно, ви можете самі скласти графік і маршрут екскурсій і відвідати те, що вам дійсно цікаво, в той час, як фірми надають стандартний набір екскурсій і беруть за них набагато більше, ніж вони будуть коштувати насправді.З іншого боку, багато хто хоче розслабитися в свою відпустку і ні про що не дбати, тому і звертаються в турагентства, адже якщо їхати «дикуном», треба буде постійно щось вирішувати і робити. А в турфірмах все вже продумано заздалегідь, можна спокійно їхати відпочивати.


Якщо ви звертаєтеся в туристичну компанію, то можете згодом, якщо раптом вам щось не сподобатися, вимагати компенсації. «Дикуни» ж самі несуть відповідальність за свій відпочинок.

Крім цього, купуючи путівку, ви заздалегідь оплачуєте все найнеобхідніше, і навіть якщо в поїздці у вас закінчаться гроші - не біда, ви зможете спокійно повернутися додому. В цьому плані поїздка «дикуном» більш небезпечна, адже якщо щось трапиться, буде набагато важче.

Їхати у відпустку «дикуном» або скористатися послугами турагентства - вирішувати тільки вам. Зважте всі плюси і мінуси, і, який би варіант ви не вибрали, уважно поставтеся до організації свого відпочинку, щоб уникнути неприємностей.Увага, тільки СЬОГОДНІ!