Що взяти з собою у відпустку

Що взяти з собою у відпустку
Нарешті відпустка! Ви в радісному передчутті майбутньої подорожі і думаєте про те, як проведете цей час. Але ось настала пора збирати валізи. Відпустка на увазі море, сонце, пляж, туризм, нові знайомства і, звичайно ж, бари, ресторани або кафе. Тому уважно поставтеся до вибору речей, представляючи себе в тих чи інших ситуаціях.

На пляжі вам знадобляться дві-три пари купальників, парео, крислатий світла капелюшок або легка бейсболка, кілька шорт з топіками, сланці або балетки і, звичайно ж, пляжна сумка.

Для подорожей і піших прогулянок додатково знадобляться легка тонка вітровка, бриджі та серйозніша взуття (кросівки).

Вечеря в ресторані, як правило, проходить у вечірніх нарядах, тому не забудьте захопити красиві сукні та туфлі на шпильці. Природно мати в цьому випадку відповідну нарядам біжутерію. Пригадується і невеликий манікюрний набір.

Слід подбати і про одяг для перельотів, вона повинна бути простою та зручною, не стискує руху і не маркою.

Є список корисних дрібниць, які завжди супроводжують відпочиваючих. Це засоби гігієни, сонцезахисні креми і окуляри. Вони будуть особливо актуальні для відпочинку з сім'єю.Окремо варто сказати про аптечку. В свою мініаптечку в першу чергу покладіть ті препарати, які ви постійно приймаєте. А також таблетки від головного болю і заколисування, засоби від розладу шлунка. Стане в нагоді і бактерицидний пластир (при порізах і саднах, часто супроводжуючих походи в гори).

Як правило, після закінчення відпустки хочеться поділитися з друзями та знайомими своїми враженнями. Тут як не можна до речі підійдуть зроблені вами фотографії та відеозйомка, тому в чемодан не забудьте покласти фотоапарат або відеокамеру.


Якщо сім'я велика, то стане в нагоді і те, і інше. Техніка повинна бути в чохлах або спеціальних сумочках. Не забудьте упакувати зарядні пристрої. Бажано ще до поїздки придбати додаткові карти пам'яті для цифрових апаратів, так як на відпочинку вони дуже швидко заповнюються. Купувати на курортах ці пристрої буде менш вигідно. Слід перевірити справність акумуляторних батарей камери і замінити їх при швидкому розряді. Це заощадить вам нерви і дозволить не упустити цікаві моменти відпочинку.

Зараз вже не рідкість зустріти на відпочинку людей, що використовують кишенькові електронні перекладачі. Ці пристрої полегшують спілкування з іноземцями і дозволять вам дуже точно виражати свої питання та побажання. Більшість моделей підтримують моментальний голосовий переклад. Крім того, такий перекладач допоможе вам краще вивчити мову.

Окремої уваги заслуговує вибір валіз. Якщо ви знаєте, що самі будете їх носити, то варіанти з роликами і висувається ручкою - оптимальний варіант. Багато моделей валіз забезпечені кодовими замками і подвійними застібками, що додасть вам упевненості в збереженні речей.Увага, тільки СЬОГОДНІ!