Збираємося на відпочинок за кордон

Збираємося на відпочинок за кордон
Якщо ви зібралися відпочити за кордоном, недостатньо тільки оформити візу, купити путівку і квиток. Це тільки мала частина від того, що вам належить зробити перед тим, як отруїтися на відпочинок. Для того щоб ваше маленьке подорож залишила у вас надовго тільки позитивні емоції, слід ретельно до нього підготуватися і передбачити всі нюанси, тому що на відпочинку можуть виникнути несподівані обставини.
Для початку розберіться з боргами. Якщо ви винні банку, не заплатили штраф або податок, то в такому випадку вас можуть не випустити з країни. Але це можливо тільки тоді, коли представники банку подавали на вас до суду і за його рішенням ваші дані були внесені в електронну базу боржників. Якщо ви опинитеся боржником, то відпочинок доведеться відкласти. Тому сходіть до судових приставів або зателефонуйте їм і, попросіть уточнити, чи не числитеся ви в списках боржників. Зробіть це як мінімум за місяць до від'їзду.

Не зайвим буде купити страховку. Якщо ви отримаєте на відпочинку травму, то витрати на ваше лікування візьме на себе страхова компанія, в іншому випадку медичні послуги за кордоном вас розорять. Існують два види страховок: стандартна страховка і розширена. Стандартна страховка дешевше, але у неї обмежений список медичних послуг. Розширена страховка оформляється в страховій компанії, вона дорожча, але ви маєте можливість вносити в поліс потрібні вам умови. Травми, отримані в результаті алкогольного сп'яніння, страхова компанія не покриває.

Не забудьте зібрати аптечку. За кордоном необхідні вам ліки можуть продаватися за рецептом або виявляться дуже дорогими. Візьміть їх з дому. Крім необхідних ліків від хронічних хвороб запасіться медикаментами від отруєння, сонячних опіків, застуди, морської хвороби і, звичайно ж, візьміть з собою йод і зеленку. Заздалегідь уточніть інформацію про те, які препарати дозволено провозити через кордон.


Щоб не потрапити в чужій країні в тюрму або на крупний штраф, вам слід ознайомитися з законами цієї держави. Всю потрібну інформацію візьміть в турагентстві або пошукайте в інтернеті. Не забудьте купити путівник, особливо якщо ви їсте в мусульманські країни.На відпочинку можливі неприємності і тому ви підготуйтеся до них заздалегідь. Перед поїздкою зробіть копії важливих документів та покладіть їх окремо від оригіналів.

Дотримання таких нескладних рекомендацій допоможе вам уникнути неприємних несподіванок на відпочинку, а подорож зробить легким і приємним.Увага, тільки СЬОГОДНІ!