Перший раз за кордоном: коротке керівництво

Перший раз за кордоном: коротке керівництво
Вас можна привітати, так як попереду перша поїздка за кордон? Будьте впевнені, що незалежно від обраної країни, враження від подорожі залишаться незабутні. Для комфортного перебування за кордоном, рекомендуємо вам скористатися деякими порадами.

Насамперед, необхідно завжди тримати при собі паспорт. Максимум що ви можете зробити, так це залишити його в готельному сейфі разом з грошима та іншими цінними речами. Не залишайте паспорт як заставу і переконайтеся в наявності віз, в тому числі і транзитних. Це правило можете втратити, якщо ви приїжджаєте в безвізову країну, де візову позначку можна отримати по прибуттю, наприклад в таку країну, як Туреччина.

Перевірте квиток, а саме правильність і відповідність вказаної в закордонному паспорті прізвища. Проконтролюйте наявність оригіналів запрошень та туристичних ваучерів. Рекомендуємо зробити кілька ксерокопій паспортів, водійського посвідчення та квитків. Уважно поставтеся до медичної страховки.

Перед поїздкою потрібно уважно вивчити інформацію про країну перебування. З'ясуйте про політичну ситуацію, системі грошових одиниць. Важливим моментом, особливо для країн з мусульманськими звичаями, є вивчення їх звичаїв і правил поведінки в громадських місцях. Це допоможе вберегти вас від непередбачених ситуацій. Для комфортного відпочинку радимо завчасно уточнити кліматичні умови.

Якщо ви плануєте поїздку в країни Африки або Азії, то необхідно дотримуватися не тільки дисципліну, але й певні правила гігієни. Наприклад, воду можна пити тільки з фабричних закупорених пляшок. Не нехтуйте при необхідності щепленням від малярії. В мусульманській країні урізноманітніть свій курортний гардероб більш суворим стилем одягу. Тут не допускається розв'язаний стиль ні в поведінці, ні в одязі. Категорично виключіть образливі дії, як місцевим жителям, так і до монументів. Особливу повагу необхідно проявити до місцевих шейхів і королям. Вживати алкоголь тут дозволено тільки в спеціально відведених місцях. Необхідно пам'ятати, що місцеві жителі вкрай негативно ставляться до нетверезим туристам. У деяких державах існують величезні штрафи за викидання сміття, або навіть куріння в недозволених місцях.Окремо варто відзначити, що якщо ви приймаєте таблетки, що містять наркотичні речовини, то необхідно заздалегідь уточнити, де саме можна придбати ці препарати в державі перебування.


В цілях безпеки, про вашу поїздку обов'язково повинні знати родичі. Також, необхідно при собі мати телефони посольства або консульства.

Дотримуючись ці не складні ради, то можна просто отримувати задоволення і усвідомлювати, що перша поїздка за кордон буде дуже захоплюючою.

Щасливої дороги!Увага, тільки СЬОГОДНІ!