Відпочинок за кордоном: як не помилитися у виборі турфірми

Відпочинок за кордоном: як не помилитися у виборі турфірми
Збираючись в довгоочікуваний відпочинок, люди вибирають країну, в яку хочуть йти, переглядають відгуки про готелі, продумують екскурсійну та розважальну програму, купують обновки. Але не менш важливо вибрати туристичне агентство, яке допоможе здійснити ваші мрії.
Краще всього вибирати знайому турфірму або ту, яку порекомендують ваші друзі або родичі. Якщо ні ви, ні ваші друзі не користувалися послугами таких організацій, пошукайте інформацію в інтернеті. Почитайте відгуки про компанії, в яку хочете звернутися, намагайтеся знайти турфірму, давно працює на ринку туристичних послуг. Якщо вибирати нову фірму, є шанс потрапити на агентство-одноденку.

Туристичне агентство відрізняється від туроператора тим, що оператор займається організацією туру, домовляється з готелями, авіаперевізниками, організовує трансфер, а агентство продає готовий пакет послуг. Однак ціна турпакета буде однаковою, так як оператор продає агентствам туристичні пакети зі знижками. Іноді в агентствах вартість на ті ж самі готелі буває навіть дешевше. Це викликано тим, що агентство часто надає клієнтам знижки, а оператори набагато рідше, так як потік клієнтів у них і без того великий. Крім того, агентства працюють з багатьма операторами, і тому можуть підібрати для свого клієнта вигідну пропозицію.

Вибираючи агентство, звертайте увагу на якість спілкування. Привітність, увагу, бажання допомогти - майже гарантія того, що до вашого замовлення поставляться з належною увагою і нічого не переплутають. Варто звертати увагу і на те, яку інформацію дає вам агент з обраного готелю. Звичайно, ніхто не може володіти даними по всіх готелях Туреччини, Єгипту, Хорватії і т.д. Але турагентства, зацікавлені у своїх клієнтів, зазвичай крім інформації, поданій на сайті готелю, мають каталоги туроператорів, можуть порадити готель, в якому вже відпочивали клієнти компанії. Чим докладніше розповідають вам про обраному готелі, країні, екскурсійній програмі, тим більше компанія зацікавлена в тому, щоб клієнт залишився задоволений поїздкою.Перевіряйте договір, який ви будете укладати при бронюванні туру. В договорі обов'язково повинні бути прописані прізвища та паспортні дані всіх людей, які летять з вами на відпочинок, країна призначення, назву готелю, його категорія якості, тип харчування. Повинно бути зазначено, чи входить у вартість турпакету авіапереліт і трансфер до готелю. Також агентство зобов'язане вписати в договір, який туроператор є організатором туру і контакти зустрічає вас, щоб у разі потреби ви могли б звернутися за допомогою або вирішити якісь виниклі непорозуміння.Увага, тільки СЬОГОДНІ!