Куди приводять мрії: Чорногорія

Куди приводять мрії: Чорногорія
Чорногорія, або Монтенегро, як називають її корінні жителі, - це воістину дивовижна країна. Тут кришталеві води Адріатики обрамлені стрімкими уступами гір. Білі камені, середземноморське сонце, прекрасні пейзажі, чисте повітря - потрапляючи на цю землю, відчуваєш себе немов в Едемському саду.
Відпочинок в Чорногорії сподобається тим, хто цінує краси природи і любить подорожувати. На території цієї маленької держави безліч пам'яток, які можна об'їхати за невеликий проміжок часу.

Огляньте дивом збереглися старовинні міста з вузькими вуличками, брукованими каменем. Побувайте в древніх храмах і монастирях. Один з них, Острог, вирубаний високо в скелі. Паломники з усього світу їдуть туди, щоб прикластися до мощей святого Василя Острозького. Поїдьте на Скадарське озеро - величезне і чисте. Там ростуть лілії, мешкають рожеві пелікани та безліч видів риб і птахів.

Обов'язково підніміться на гору Ловчен, в найкрасивіший заповідник. На самій вершині знаходиться усипальниця Петра Нєгоша. Це дивовижний правитель Чорногорії, який був не тільки королем, але і філософом і поетом. Поїдьте в старе місто Бар, в його околицях росте олива, якій близько двох тисяч років. Сплавьтесь на човнах по бурхливоїУвага, тільки СЬОГОДНІ!