8 Речей для романтичного пікніка: відпочинок по-французьки

8 речей для романтичного пікніка: відпочинок по-французьки
Ці загадкові французи: модні, але недбалі, красиві, але не химерні, упевнені в собі, але не пихаті. Франція подарувала світу відомі аромати, шикарні модні колекції, надзвичайні предмети мистецтва, веселі кабаре. Взамін - знайшла славу країни романтики. Всього вісім речей допоможуть вам створити незабутній пікнік у французькому стилі.
Важливою річчю при організації пікніка є та, на якій ви будете сидіти. Для цього виберіть зручний вовняний плед або старе ватяну ковдру, якщо земля ще погано прогрілася. Перша річ у вашому списку може бути розділена на дві: на одному пледі ви сидите, а під іншим ніжно притискаєтеся до свого коханого.

Щоб обійми супроводжувалися гастрономічними насолодами, зберіть з собою смачну продуктовий кошик. Як же романтичний пікнік по-французьки може обійтися без сирів з пліснявою, білого винограду, круасанів без начинки та іншої випічки. Для створення теплої атмосфери прихопіть пляшечку червоного вина.

Третьою незамінною річчю стануть келихи для любовного напою. Так-так, нехай тарілки будуть з картону або пластику, але пити французьке вино з одноразових стаканчиків зовсім не романтично. Для безпечного транспортування оберніть келихи м'якою тканиною.

Для організації романтичного пікніка необхідно подбати про красивому оформленні. Тарілки з їжею найкраще розмістити на красивих серветках, виконаних в кольорах французького прапора, з зображеннями Ейфелевої вежі, пляшок вина або на звичайних білих з ажурною окантовкою. Такий антураж не залишить байдужим любляче серце.

Повеселіться від душі, фотографуючи один одного в кумедних позах. Так, п'ята обов'язкова річ - фотоапарат. Потім багато хто з цих фотографій обов'язково увійдуть до ваш сімейний альбом спогадів.
Подумайте про те, як ви будете виглядати на природі. Французи - визнані модники, але вони вміють носити навіть саму дизайнерський одяг з навмисною недбалістю. Поступите так і ви: скомбінуйте не поєднувані речі, зробіть себе і свого коханого надзвичайно «французькими». Наприклад, нехай ваш обранець приміряє бере на манер художника з Монмартра. А ви доповніть свій образ яскравим ремінцем хусткою і великими окулярами.

За допомогою сьомий речі ви зможете доставити назад недоїдені продукти, кидати їх на галявині - верх невихованості. Невелика сумка-холодильник стане і вірним супутників по дорозі на пікнік: охолоджене будинку вино залишиться приємно прохолодним, а сири НЕ розквасило, навіть якщо на вулиці буде дуже жарко.

Піклуватися про навколишнє природі - необхідна умова в усіх розвинених країнах. І романтична Франція не виняток. Восьмий обов'язковою річчю для пікніка по-французьки стануть мішки для сміття. Вони дозволять зберегти чистоту і порядок, а парк з радістю прийме вас наступного разу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!