Подорож до Ірландії

Подорож до Ірландії
Ірландія це одна з найзагадковіших країн в Європі: країна святих і бунтарів. «Смарагдовий Острів» дає туристам можливість доторкнутися до життя свого непокірного держави і бути очевидцями різних пам'яток, які ви повинні обов'язково подивитися. В багатовікових традиціях криється таємниця цієї країни. Відпочинок в Ірландії різноманітний: кінний і вітрильний спорт, серфінг, спортивна риболовля, гра в гольф.
Ірландія - країна-хамелеон, де на перший погляд природа здається покірною, а жителі смиренними. Все це в один момент може різко помінятися. Що стосується романтичних натур, для яких природа є духовною точкою опори, подорож сюди стане новим подихом.

Справжнім золотом для піших прогулянок є ірландські пагорби. Багато туристів приєднуються до туристичних маршрутів, пересиливши свій страх. В таких подорожах є можливість побачити зачаровують річки і озера, а головне - постійна зміна неба. Це є однією з характерних особливостей місцевого пейзажу.

Більшість міст Ірландії оточені багатокілометровими вересовими полямі- горами, з лежачим снігом на вершінах- озерами, в яких вода настільки чиста, що в неї можна виглядати, як в дзеркало. У вас залишаться незабутні враження, якщо ви опинитеся в День Святого Патріка в одному з найзагадковіших і красивих міст Європи - Дубліні.

Не думайте, що окрім Дубліна, в Ірландії і дивитися нічого: всі галереї і музеї, багатовікові замки і церкви розташовані в столиці. Це думка помилкова. Дублін, в якому опиняються туристи, величний і красивий місто, а й за його межами є інші графства і населені пункти. Будь ви поетом, про кожного з них можна було б складати вірші - так органічно переплітається тут культура, історія, мистецтво і сучасність.
Вас може залучити чарівний Кілларні. Перед вами відкриється національний парк: піші доріжки, що йдуть вдаль- озера, з яких можна виділити Верхнє. Тут розташовані стайні з кіньми, і можна покататися по парку в сідлі. Ви також можете піднятися в гори, подивитися на реліктові ліси. У графстві щорічно беруть дуже багато туристів, тому, придбавши тур до Ірландії, можна забронювати місця в готелях економ-і еліт-класу. Замечателен чотиризірковий Дромхолл, в якому, крім комфортабельних кімнат, передбачені басейн, лазня, спорт-центр.

Якщо ви любите історію, то можна порекомендувати екскурсію у віддалені від Дубліна графства, де збережені замки, старі споруди і багатовіковий устрій життя. Не шкодуйте коштів і відвідайте графство Керрі, яке знамените замком Беллікербері, зведене сім століть тому.

В останні роки набули особливоїУвага, тільки СЬОГОДНІ!