Весілля в європейському стилі

Весілля в європейському стилі
Все більшу популярність у нашій країні набуває весілля в європейському стилі. На європейській весіллі ви не побачите столів, згинаються під вагою частувань, як це буває у нас. Не зустрінете там і переодягнених друзів нареченого, хмільний метушні викрадали опірну наречену.

Весілля в європейському стилі - це атмосфера спокою, врівноваженості і навіть манірності. Влітку прийнято проводити свято на свіжому повітрі, взимку підійде зал в класичному ресторані. Клятви вірності молоді приносять в присутності гостей, подружок і друзів нареченого. Дівчатам необхідно заздалегідь продумати свої наряди, тому що на європейських весіллях, подружки, як правило, з'являються на церемонії в однакових сукнях, відповідних за стилем сукні нареченої.

Після обміну обручками настає час фуршету. Зазвичай встановлюють декілька столів, на яких гостям пропонуються легкі закуски, алкогольні та прохолодні напої. Традиційного для нас тамади на європейській весіллі немає. Зате є церемоніймейстер, який уважно стежить за тим, щоб весілля не відходила від заданого сценарію.


Тости і добрі побажання молодятам звучать постійно, але не варто після кожного такого привітання викрикувати голосно «Гірко»!!! В Європі це не прийнято. Постійно спілкуйтеся з гостями, таке весільне захід традиційно сприймається не тільки як спосіб знайомства двох сімей, але і чудова можливість завести важливі ділові зв'язки, познайомитися з потрібними людьми.

Музичний супровід має бути легким, ненав'язливим. Бажано живе виконання. Стиль музики може бути різним: джаз, блюз, класичні твори - це справа особистого смаку.

Не забудьте запросити фотографа і відеооператора, щоб відобразити подію. В Європі прийнято залишати побажання молодій парі у весільному журналі. Подбайте про те, щоб цей журнал був на видному місці. І не затягуйте торжество допізна, адже європейська весілля, найчастіше, закінчується від'їздом молодят у весільну подорож прямо з свята.Увага, тільки СЬОГОДНІ!