Навколо світу: Герцогство Люксембург

Навколо світу: Герцогство Люксембург
Назва маленького, але дуже гордого держави в Західній Європі для багатьох стало ім'ям прозивним, що символізує розкіш і офшорні зони. Банківськими рахунками з безліччю нулів тут мало кого здивуєш.

В Люксембурзі вміють зберігати чужі таємниці і капітали, власне, на цьому і будується економіка країни. Звідси перше місце в світі за рівнем доходів населення, про що багатьом іншим країнам можна тільки мріяти. Однак, жителі Люксембурга хоч і раді гостям, але зберігають дистанцію, не розкриваючи обійми кожному зустрічному туристові.

Цілком очевидно, що більша частина туристів буває в Люксембурзі в рамках туру країнами Європи. Основних елементів програми не так вже й багато: центр міста, палац герцога, Каземати і поїздка у вагончиках по долині Петруссіі. На півночі країни розташований мальовничий лісопарк, природного походження. Взагалі Люксембург - ідеальне місце для піших прогулянок або неквапливих поїздок на велосипеді. Тут і там зустрічаються невеликі ресторанчики, де французьке якість представлено в німецькому кількості. Будьте готові до того, що нічне життя Люксембургу також спокійна і стримана як і денна. Жителі країни воліють проводити вечори в колі своїх сімей.


Про погоду туристам не варто турбуватися. Влітку тут помірно тепло, а взимку помірно прохолодно, в самі «сильні» морози температура не опускається нижче нуля. Весна вважається по праву кращим часом для поїздки: природа розквітає, а населення святкує її розквіт численними святами і фестивалями.Про що варто потурбуватися, так це про візу. У Консульський відділ при Посольстві Люксембургу потрібно надати закордонний паспорт, 3 фотографії 3,5х4,5 см, анкету, довідку з місця роботи, довідку про фінансове забезпечення з розрахунку 50 доларів на добу на людину, медичну страховку із сумою покриття не менше 30 тисяч євро, бронь готелю, план поїздки по днях, копії квитків, запрошення від приватної особи (якщо візит приватний). Консульський збір 35 євро. Врахуйте, що прямих авіарейсів і поїздів до Люксембургу немає, треба пересідати де-небудь в Європі. Якщо їхати автобусом, доведеться провести в дорозі 2 доби.

Велика частина готелів в Люксембурзі розташована в старовинних шато і палацах, вони вразять навіть найдосвідченішого туриста справжнім аристократичним духом і шиком.Увага, тільки СЬОГОДНІ!