Весільні традиції та прикмети

Весільні традиції та прикмети
Весілля, найчастіше, буває у кожної людини лише раз, і так хочеться пронести приємні спогади про цю подію на все життя. Але як бути, якщо це свято оповитий безліччю традицій, прикмет і обрядів? Дотримуватися їх?

Отже, весілля призначене на певний день, гості запрошені, плаття нареченої і костюм нареченого висять в шафі, а кухарі готують святковий банкетний стіл. Існує безліч весільних прикмет, за наявності яких судять про майбутнє життя молодих.

Добре, якщо перед весіллям наречена плаче, вважається, що тоді вона буде щаслива в шлюбі.

Після викупу наречений повинен винести суджену на руках, не обертаючись, щоб наречена не повернулася додому. Цьому ж сприяє інша прикмета. Після благословення молодих мама дівчини повинна вимити підлогу, хоча б символічно.

У РАГСі не можна упускати кільця, якщо кільце впаде, це вважається сигналом розпаду сім'ї в майбутньому.

Наречена повинна надіти на себе в день весілля щось блакитне - нове, старе, взяте в борг. Це робиться для того, щоб вона була щаслива в шлюбі. Краще, якщо дівчина візьме стару річ у мами чи щасливою в шлюбі подруги. Також подруга повинна одягати нареченій сережки, щоб та прожила з чоловіком довге життя.

До весілля не можна одягати весільну сукню, в день одруження небажано дивитися у дзеркало в повному вбранні - бути біді.

До неприємностей у подружньому житті тягне зламаний каблук на туфлі нареченої в день весілля, а також погано, якщо жених побачив плаття нареченої до весілля.

Весільне плаття не можна давати міряти подругам і знайомим. Його треба зберігати як запорука довгого сімейного життя і ні в якому разі не продавати.

Ніхто не повинен перегороджувати шлях молодятам по шляху в ЗАГС, краще, якщо вони попрямують туди в різних машинах. Те ж саме правило діє і при виході з РАГСу, молодятам потрібен вільний прохід до весільного кортежу.Щоб подружка нареченої швидше вийшла заміж, необхідно віддати їй порожню коробочку з-під кілець. Свідки не повинні бути в шлюбі один з одним, інакше їх союз розпадеться.

Бажано покласти нареченому і нареченій під п'яту в ліву туфлю по монеті, на сите і багате життя. Ці монети вони повинні зберігати все своє спільне життя. Туфлі для нареченої треба купувати із закритою п'ятою і без застібок, це полегшує народження первістка.

Під час весільного банкету треба скріпити дві пляшки шампанського широкої атласною стрічкою і залишити недоторканими протягом року, тоді союз молода пари буде міцним, а поява дітей не змусить себе довго чекати.

Коли молодим виносять коровай, треба дивитися, хто з них відкусить більший шматочок: той і отримає верховенство в будинку.

Нареченій в день весілля треба обійтися біжутерією, оскільки наявність коштовностей веде до неприємностей. Те ж саме значення має прикмета, якщо під час весільного застілля з нареченої впало прикраса - бути біді.

Гості не повинні дарувати троянди, столові прилади і дрібні гроші, щоб не було сварок, скандалів і непорозумінь в молодій сім'ї.


Наречена повинна надіти під плаття в'язаний поясок червоного кольору, який захищає її від пристріту.

Якщо доторкнутися до обручок молодят, то скоро поєднуються законним шлюбом. До цього ж результату веде і спійманий букет нареченої або підв'язка, кинута нареченим.

У кожному разі, вірити прикметам чи ні - справа кожного, головне - зробити цей день неповторним і провести в колі близьких людей. Гірко!Увага, тільки СЬОГОДНІ!