Корисні й приємні подарунки для жінок

Корисні й приємні подарунки для жінок
Жінки - загадкові істоти. Подаруєш їм квіти, вони раді, хоча сенсу в цьому подарунку, здавалося б, немає ніякого. Купиш дорогу і якісну побутову техніку - починають плакати, що ви їх не любите і перестають з вами розмовляти. Ну як можна їх зрозуміти? Спеціально для тих, хто від усієї душі прагнути спіткати, що ж слід дарувати милим дамам, ці нехитрі поради.

По-перше, раз і назавжди запам'ятайте - жінки мислять не логікою, а почуттями. Тому, якщо ви витратили всю свою зарплату на нову плиту, не чекайте, що вона кинеться вам на шию і почне дякувати. Для жінки плита - символ її щоденного рабської праці на кухні. Це ж, до речі, стосується всіх видів побутової техніки, ложок, поварешек і каструль. Тому, якщо ви, бажаючи, по простоті своїй, полегшити улюбленої її тяжка праця на цьому поприщі, купіть їй що-небудь з перерахованого вище, вас моментально зметуть в порошок. Даруйте їй плиту - значить, бачите в ній тільки домогосподарку. Жінка хоче, щоб чоловік бачив у ній, в першу чергу, саме жінку, тому, повірте, краще подарувати їй прикрасу або одяг.


Бувають, зрозуміло, випадки, коли жінка сама прости вас про який-небудь корисному і потрібному девайсе. Зламалася посудомийна машина. Тут вже, як говоритися, дійсно потрібно її купувати, проти дійсності не підеш. Запам'ятайте одне: якщо жінка просить про щось, краще це зробити. А ось якщо у неї день рожденья або, не дай Бог, восьме березня, а ви подаруєте їй праску, пилосос або кухонний комбайн, може вийти зовсім не так, як ви очікували. Так, вона вас про це просила, але не на день рожденья. День рожденья жінки - це одне, а кухонний комбайн - зовсім інше. Будьте умней: купите квітів, цукерок, шампанського і якусь приємну дрібничку. Навіть якщо у вас обмежені кошти і можна придбати тільки що-небудь одне, але гарне, краще зробити упор на жіночі подарунки, а не на побутову техніку. Якщо, звичайно, не хочете розладнати свою кохану.Бувають на світі жінки практичні і беручкі. Їм здається, що даремні подарунки дарувати абсолютно безглуздо. Зазвичай, це дружини, які, дивлячись на величезний букет троянд, автоматично перераховують його в ковбасу і сир, які можна було б купити. Що ж, якщо вам точно відомо, що жінку набагато більше порадує м'ясорубка, купуйте м'ясорубку. Жінки бувають різні і до кожної потрібен свій власний підхід. Пам'ятайте одне, подарунок потрібно робити, подумавши. Ніколи не купуйте що-небудь тільки щоб відв'язатися. Такі подарунки жінки відразу бачать і починають ставитися до дарувальникам відповідно. Не ризикуйте.

Для тих, хто як і раніше не дуже розуміє, що ж потрібно дарувати цим загадковим жінкам, варіанти подарунків, які жодну даму точно не залишать байдужою. Квіти - краще, звичайно ж, троянди. Дешевий букетик із трьох гвоздичек або п'яти облізлих хризантем краще взагалі не дарувати. Якщо вже ви зважилися на придбання букета, нехай він буде дорогим. Коштовності - безпрограшний варіант. Тільки є одне маленьке АЛЕ - ви повинні дарувати речі, які підійдуть вашої обраниці. Немає нічого жахливішого для дівчини, ніж несмачна брошка або кільце, яке і надіти соромно, і не надіти, начебто, незручно. Вибирайте прикраси напевно. Солодощі - не універсальна, але, найчастіше, спрацьовує. Майже всі жінки люблять солодке. Тільки потрудіться з'ясувати, що саме воліє ваша дама і даруєте їй саме це.Увага, тільки СЬОГОДНІ!