Сведебное подорож до Швейцарії

Сведебное подорож до Швейцарії
Весільна подорож до Швейцарії залишить у вашій пам'яті лише приємні спогади. Насолодитися мальовничою природою, пройтися по романтичним вуличками ви зможете в будь-якому містечку цієї чарівної страни.Размещеніе у висококласних готелях тільки додасть позитивних емоцій в загальну атмосферу подорожі.

Весільна подорож до Швейцарії.

Відшуміла пишне весілля, і молодята з почуттям романтичної ейфорії вирушають у весільну подорож. Вибравши подорож до Швейцарії, незабаром ви зрозумієте, що вибір виявився правильним, і не розчаруєтеся. Райський куточок з чистим повітрям, чудовою природою прийме вас у свої обійми. Зачарують своєю надзвичайною красою блакитні озера, обрамлені зеленими лісами та мальовничими Альпами.

Виникає лише питання, де зупинитися. Але на нього дуже легко відповісти. Найкращі готелі Цюріха, Женеви, Гриндельвальда стануть хорошим місцем для романтичного відпочинку.

Женева.

Женева - місто контрастів, тут гармонійно поєднуються старе і нове, незаймана природа і передові досягнення технічного прогресу. У вашому розпорядженні - прогулянки на пароплавчиках по Женевського озера з зупинками в Лозанні і Монтре. Безсумнівно, увійдуть в скарбничку ваших спільних спогадів і романтичні вечері в ресторанах і тавернах. Безліч женевських магазинів, де можна купити абсолютно все також до послуг молодят.Зупинитися нареченим можна в комфортабельному готелі BRISTOL. Ефектна готель з обслуговуванням на вищому рівні. Всім гостям готелю видається транспортна картка, яка вже включена у вартість проживання. Вона дозволяє користуватися громадським транспортом під час проживання в готелі абсолютно безкоштовно. Комфортабельні номери, оформлені в традиційному стилі, обладнані відповідно до сучасних стандартів.

Цюрих


Найчастіше, Цюрих люблять називати "маленьким великим містом". Перебуваючи тут, ви відчуваєте почуття прилучення к0 еталонному європейського смаку і високого стилю життя. Краще приїжджати в Цюріх влітку або ранньої осені. З Цюріха можна без праці відправитися на термальні джерела, наприклад, в Бад-Рагац, або в гори.

Звернути увагу варто на готель DOLDER WALDHAUS. Він ідеальний для тих, хто хоче перебувати ближче до центру міста, але все ж подалі від вуличної суєти. Мальовничі краєвиди відкриваються з вікон готелю. Номери оформлені в основному в світлих тонах, вас порадує комфортабельна меблі і кухонний куточок в двомісних номерах.

Зрозуміло, список вищеперелічених місць можна з легкістю поповнити, так як будь-яке місто в Швейцарії по-своєму гарний і мальовничий. Відправившись в будь-який з них, ви не розчаруєтеся і відвезете додому масу вражень.Увага, тільки СЬОГОДНІ!