Сімейні вихідні: подорож в інше місто

Сімейні вихідні: подорож в інше місто
Відволіктися від турбот можна не тільки у відпустці. Маленька подорож у вихідні дні - відмінний спосіб відпочити і побути разом із сім'єю. Серед плюсів такого відпочинку - спонтанність і невеликі витрати.

Час для пригод є в будь-якому віці. Адже спогади - єдине, що залишиться з нами назавжди. Так чи варто витрачати вихідні на магазини і прибирання квартири? Може потрібно кинути всі справи і виїхати на пару днів за новими враженнями. Такі поїздки не вимагають грунтовної підготовки, якщо ви хочете поїхати в місто Росії або ближнього зарубіжжя. Кінцевий пункт треба вибирати в транспортній доступності - не більше 2 годин на літаку, 8:00 - на машині або 12 - на поїзді. Дорога не повинна бути стомлюючої, після довгої поїздки необхідний відпочинок, а у вас зайвого часу немає.


Поїхати можна в місто з багатою історією і ходити по музеях. А можна - вибрати відокремлений куточок з красивою природою і насолоджуватися прогулянками. Кому що подобається. Якщо ви подорожуєте з дітьми треба враховувати і їхні інтереси. Щоб не втрачати час на пошук готелів, номер краще забронювати заздалегідь. Тим більше, що у високий сезон, свята і вихідні дні знайти вільні номери складно. У популярних туристичних містах (Санкт-Петербург, Київ) можна орендувати квартиру на пару днів. Такий варіант підходить як для сімей з маленькими дітьми, яким потрібно готувати, так і для великих компаній.Вибирайте готелю чи квартири середнього рівня. Платити великі гроші за дві ночі не має сенсу. Заздалегідь поцікавтеся зразковим діапазоном цін в кафе і ресторанах, щоб розпланувати, скільки грошей брати з собою. Майте якусь суму готівки для оплати готелю, харчування, проїзду і дрібних витрат. А решту - тримайте на банківській карті, щоб скористатися при необхідності.

Не беріть багато речей, вигулювати вечірні наряди буде ніколи, - пару комплектів одягу на кожну людину. Для дітей візьміть іграшки та розваги, крихтах - слінг або кенгуру для походів по музеях, в які не пускають з колясками. Програму відпочинку продумайте ще вдома. Купіть путівник або пошукайте інформацію в Інтернеті. Вирішіть, як проведете час, щоб не безцільно тинятися по місту. Хоча і в спонтанності немає нічого поганого.Увага, тільки СЬОГОДНІ!