8 Ідей, як прикрасити верхівку ялинки

8 ідей, як прикрасити верхівку ялинки
Верхівка ялинки вінчає собою всі ваші старання в плані підготовки до свята. Вона відображає і завершує заданий вами стиль прикраси будинку. Перед вами 8 незвичайних ідей, які дозволять по-новому поглянути на новорічні прикраси.

З року в рік ви дістаєте старі ялинкові іграшки з коробок на антресолях. Для прикраси ялинкової верхівки можна використовувати і шпилі з пластикових магазинних наборів, але краще дати волю своїй фантазії.

1. Зірка.
Зірка на маківці ялинки символізує ту саму Віфлеємську зірку, яка вказала новонародженого Спасителя волхвам. Це класичне ялинкова прикраса можна просто купити в магазині, а можна зробити самостійно з найрізноманітніших матеріалів, починаючи від паперу і закінчуючи декоративними каменями.

2. Фігурка ангела.
В дореволюційній Росії різдвяні ялинки було прийнято прикрашати лялечками ангелів. Сьогодні ця традиція повертається, як милий вантажу.

3. Сніжинка.
Відкинувши думки про класику, подумайте про те, що Новий Рік є для більшості людей своєрідною кульмінацією зими. Сніжинка на верхівці якнайкраще відобразить таке тепле ставлення до холодної пори року.

4. Бант.
У сучасному світі часто так не вистачає ніжності і теплоти. Бант, як прикраса ялинкової верхівки, створить в будинку атмосферу святкового затишку, легкої грайливості і м'якості.5. Диско-куля.
Оригінальність і креативність завжди привертають підвищену цікавість. Якщо ви закріпіть на ялинкової маківці диско-куля і направите на нього настільну лампу, то відмінно заощадите на гірляндах.

6. Квіти.
Поступово в моду входять так звані «натуральні» ялинки, які прикрашають фруктами і овочами. Якщо ви прихильник всього природного, то квіти прекрасно підійдуть, щоб увінчати таку красу. Правда, щоб уникнути святкового гербарію їх буде потрібно досить часто міняти.


7. Капелюх.
Розвиваючи тему різдвяних шкарпеток, чому б не відрізати на верхівку ялинки капелюх, а іншу частину прикрасити, наприклад, краватками і тими ж носочками для подарунків. А може підійде веселий святковий ковпак?

8. Все що завгодно.
Ви можете прикрасити верхівку ялинки символом того, що було найбільш важливим для вас в минулому році (наприклад, фотографією коханої людини).

Дерзайте, творите і ваша оригінальна ялинка зробить наступаючий свято незабутнім!Увага, тільки СЬОГОДНІ!