Як врятуватися від нудьги

Як врятуватися від нудьги
Іноді трапляється, що настрій кудись безслідно зникає, стає нестерпно сумно і людина починає нудьгувати. Це відбувається через одноманітність в житті. Перебуваючи в боргом стані нудьги, у людини падає його самооцінка, можуть виникнути різні проблеми зі здоров'ям, а нудьга переростає в депресію.
Перш за все, відкиньте всі проблеми, розслабтеся, згадайте про дитинство. Адже у дітей немає ніяких проблем, вони завжди посміхаються і радіють кожній дрібниці. Візьміть з них приклад. Почніть всьому радіти, більше жартуйте, ведіть себе як дитина.

Приділяйте більше часу спілкуванню. Покличте погуляти старих друзів. Зберіться всі разом, сходіть в кіно або посидьте в кафе. У літній час можна влаштувати шашлики на природі, а взимку - відвідати каток. Зустрітися з ким-небудь, а може навіть, ви закохаєтесь в вашого нового знайомого. Нові враження і емоції не дадуть вам нудьгувати.

Знайдіть нове захоплююче заняття. Любіть вишивати - тоді вперед творити нові вироби. А якщо захоплюєтеся малюванням - так порадуйте оточуючих своєю новою картиною. Ви навіть не помітите, як швидко проходить час за улюбленим заняттям і вам абсолютно не захочеться сумувати.

Займіться спортом або запишіться на уроки танців. Енергійна музика, новий колектив, цікаві заняття неодмінно відвернуть вас, і ви перестанете бути сумною. Спробуйте для себе щось нове. Не вмієте кататися на роликах, але давно мріяли спробувати? Значить, цей момент вже настав! Збирайтеся - і вперед в парк - навчатися катанню.
Пройдіться по магазинах. Шопінг - найвірніший спосіб підняти настрій. Хіба можна встояти від походів по улюблених бутикам, примірці приголомшливо красивих речей, в яких ваша фігура ідеально підкреслюється? Звичайно, ні.

Затейте будинку генеральне прибирання, але підійдіть до неї з гумором. Наприклад, підмітаючи квартиру, ви можете співати на весь голос, підносячи до губ віник, наче це мікрофон, а ви перебуваєте на сцені. Складаючи речі в шафу, ви їх можете все переміряти. Не бійтеся виглядати нерозумно, вас все одно ніхто не побачить, зате жартівливий тон і миле «дурощі» повернуть вас у дитинство і піднімуть настрій.

Якщо у вас є тварини, наприклад, кішка або собака - неодмінно пограйте з ними. Домашні улюбленці відмінно вміють піднімати настрій і знімати стрес.Увага, тільки СЬОГОДНІ!