Як правильно наряджати ялинку

Як правильно наряджати ялинку
Ошатна ялинка - обов'язковий атрибут новорічних свят. Неважливо, буде це натуральна красуня або деревце з штучних матеріалів. Головне - правильно нарядити ялинку, і тоді вона створить святковий настрій, порадує всю сім'ю своєю красою та вишуканістю.

Перш ніж наряджати ялинку, треба правильно її встановити. Крупне дерево не буде виглядати в маленькій кімнаті. Жива ялинка боїться тепла - не варто ставити її біля батареї.

Ретельно закріпіть ялинку у відрі або спеціальному пристрої. Якщо вона не дуже висока, то поставте на стіл або табуретку.

Почніть прикраса з навішування гірлянди. Ніколи не купуйте саморобні гірлянди - пожежа в новорічну ніч не потрібен нікому. Не варто прикрашати ялинку свічками та бенгальськими вогнями, це теж може привести до займання.
Маленький секрет: прикрашайте ялинку, включивши гірлянду. Тоді ви будете бачити, чи рівномірно вона розподілена по гілках. Краще розташовувати гірлянду по спіралі, так вона виглядає дуже красиво і ефектно.

При развешивании іграшок рекомендується дотримуватися деяких правил.

Якщо ялинка чимала, то й іграшки не повинні бути занадто маленькими. В останню чергу треба розвішувати дрібні іграшки. Найбільші кулі та прикраси кріпите на нижніх гілках дерева. Не варто вішати однакові іграшки поруч.Щоб повісити кулі на ялинку, використовуйте нитку або дріт. Деякі люди вважають за краще використовувати канцелярські скріпки. Є й спеціальні гачки, які призначені для кріплення іграшок на ялинку. Не вішайте дуже крихкі кулі та іграшки на тоненьких гілках або близько до кінця - це небезпечно, вони можуть впасти. Краще розташувати їх біля стовбура або на більш товстих гілочках.

Не забудьте про верхівку: сяюча зірка або шпиль виглядають дуже стильно. Дуже дешевий і безпечний варіант - просто зав'язати пишний бант


Дуже мило виглядають і їстівні іграшки - мандарини, цукерки, горіхи, загорнуті в блискучу фольгу. Атласна стрічка, яка обгорнута навколо ялинки, додасть додаткову чарівність.

На закінчення можна розкидати по гілках мішуру, блискучий дощик, окропити штучним снігом, обсипати блискітками - проте все це треба робити після того, як дерево вже вбрані.

Покладіть під ялинку подарунки, упаковані в красиву папір. Можна поставити фігурку діда Мороза, а якщо у вашому будинку зустрічають Різдво, то Богоматері або Христа.Увага, тільки СЬОГОДНІ!