Що надіти гостю на весілля

Що надіти гостю на весілля
Після отримання запрошення на весілля перед гостем постають два питання: що вдягнути на розважальний захід, і що подарувати молодятам. І якщо по другому пункту із задоволенням допоможуть самі молоді, висловивши побажання, то вибір святкового одягу цілком і повністю залишається на вашій совісті.

Вибір нарядів на весілля надзвичайно широкий, проте і тут є свої табу. Головне з них: не надягати одяг білого кольору (кольору шампанського, кольору слонової кістки), так як це прерогатива нареченої, і вся увага на весіллі має бути прикута до неї. Також не варто надягати провокаційних сексуальних нарядів - прозорих суконь або надто зухвалого декольте. Також недоречно на весіллі виглядатимуть екстравагантні вбрання, їх краще залишити для вечірок.

Для офіційної частини торжества краще вибрати одяг пастельних тонів. Підійде бірюзовий, блакитний, рожевий, бежевий, ніжно-ліловий. Це можуть бути наряди з переливами, переходами кольору, квітковими візерунками. Підійдуть костюми або не надто відверті сукні. В цей час обійдіться денним макіяжем, а яскравий краще зробіть перед неофіційною частиною заходу.


Необхідно враховувати, чи включає офіційна частина церемонії вінчання в церкві. При необхідності підготуйте заздалегідь шаль або піджак, який ви зможете накинути на плечи- і капелюшок або хустку, яка покриє голову, так як молодятам буде прикро, якщо через неуважність когось із гостей не пустять до церкви.

На неофіційну частину заходу можна надіти більш відверте коктейльне плаття. Наряди вже можуть бути не тільки пастельних, але і більш яскравих кольорів - червоні, насичено-зелені, лілові, сині. Як і раніше актуальним буде маленьке чорне плаття. Щоб подібний наряд не виглядав занадто траурно, молодим дівчатам варто вибирати довжину до коліна і доповнювати сукню яскравими аксесуарами.

Якщо ви не є близьким другом нареченого і нареченої і не будете надто помітні на весіллі, має сенс вибрати хороший наряд, який ви згодом зможете надіти кудись ще. А до необхідного ступеня урочистості ви зможете його довести, використовуючи зі смаком підібрані прикраси та аксесуари.Увага, тільки СЬОГОДНІ!