Весільні аксесуари ручної роботи

Весільні аксесуари ручної роботи
Ручна робота впевнено захоплює світ. Не обійшла вона своєю увагою і таку важливу подію в житті людей, як весілля. І зараз молоді можуть на свій день одруження спокійно вибирати і авторські прикраси церемонії, і авторські аксесуари, і авторські подарунки.

Один з провідних весільних аксесуарів ручної роботи - звичайно ж, запрошення. Адже це так зване обличчя всього весілля. Саме запрошення задає тон всьому свята. Тому воно повинно бути і красивим, стильним, і святковим одночасно. Як правило, для його виготовлення використовують картон та спеціальний папір. Не зайвими при виготовленні запрошення будуть різні стрічки атласні, парчеві, шовкові. В оформленні найчастіше застосовують квіти і техніку декупаж. Все це дозволяє створити незвичайний флер і допомагає стати запрошення єдиним у своєму числі.

Ще один весільний аксесуар ручної роботи - альбом з побажаннями. Адже тости і побажання молодим так часто хотілося б почути заново. Для цього і потрібен альбом. Щоб можна було зберегти в пам'яті всі добрі слова і настанови, які давали молодій сім'ї в день їхнього одруження. Такий альбом теж зазвичай виготовляють зі спеціального паперу або тканини. Прикрашати можна чим завгодно - драпіровками, стрічками, бісером, фотографіями - загалом, всім, чого душа забажає.


Не менш привабливо на весіллі виглядають свічки ручної роботи. Прикрасити свічку і надати їй індивідуальність допомагають атласні стрічки, квіти і пір'я. Таку свічку приємно запалювати як символ сімейного вогнища, а дивитися, щоб вона не згасла доставляє окреме задоволення.

Крім цього серед весільних аксесуарів ручної роботи значаться келихи, спеціально прикрашені для молодих, ексклюзивна подушечка для кілець (зазвичай вона буває виконана з атласу ніжного спокійного кольору), кошики, створені спеціально для пелюсток троянд і весільні фотоальбоми.

Все це надає весіллі неповторний шарм і змушує ще дуже довго згадувати, яке індивідуальне і неповторне свято у вас було.Увага, тільки СЬОГОДНІ!