Як зробити оригінальні весільні запрошення

Як зробити оригінальні весільні запрошення
Один з основних питань, що постають перед нареченим і нареченою: кого покликати на весілля? Тільки пара визначається зі списком гостей, з'являється необхідність відповісти на питання - як це зробити? Зрозуміло, можна купити і відправити стандартні листівки, але хіба не краще, якщо запрошення будуть представляти собою щось незвичайне, особливе, що несе відбиток індивідуальності пари?

Для початку розглянемо найпростіший варіант - зроблені самотужки запрошення - саморобки. Такі вироби вимагають дуже багато часу, але при цьому висока ймовірність, що ваші близькі збережуть їх надовго і, дивлячись на вироби, будуть згадувати ваше весілля. Подібне запрошення можна зробити з пап'є-маше, оформити аплікацією, спорудити у вигляді букета паперових квітів. Обмеженням служить тільки ваша фантазія.

Можна зробити відео-запрошення. Наречений з нареченою придумують невеликий сценарій, знімають на відеокамеру і розсилають гостям. Варіантів такого сценарію безліч: починаючи від простого озвучування тексту запрошення і закінчуючи справжньою акторською сценою. Якщо хоча б один з двох вміє співати, то можна зробити музичне запрошення. Взяти, наприклад, сюжет з якоїсь п'єси з пропозицією руки і серця, а далі - запрошення гостей на весілля, з датою і місцем одруження.


Якщо всі гості користуються інтернетом, розробіть нескладну гру. Відгадавши кілька простих загадок людина отримує запрошення на весілля. Якщо у пари є друзі-програмісти, завдання спрощується. Дуже зручний цей варіант, якщо потрібно покликати людей, які проживають в іншому місті.Важливо і те, як гості будуть отримувати запрошення. Варто придумати щось незвичайне. Наприклад, нехай посильний буде в костюмі поліцейського! Уявляєте, відчиняєте двері, а з порога поліція суворо запитує, що за шум у вас вчора був. І замість приписи вручає запрошення.

Запрошуючи молодих хлопців, поліцейського можна замінити на представника військкомату. Інший варіант - працівник піцерії, який вручить коробку-подарунок від фірми. А в коробці - запрошення! Тільки придумуючи форму вручення, не забувайте враховувати вік, наявність почуття гумору і ступінь довірливості ваших гостей. Пам'ятайте, що головне в запрошенні - душевність і щирість.Увага, тільки СЬОГОДНІ!