Новий рік в ОАЕ

Новий рік в ОАЕ
У 1971 році в Південно-Західній Азії виникло держава, якій судилося стати сучасним втіленням розкоші і багатства. Сім арабських князівств-еміратів об'єдналися в федеративні Об'єднані Арабські Емірати, щорічно приваблюють мільйони туристів.

Спочатку не було нічого, лише окремі розрізнені племена кочівників. Потім з'явилася нафту, і життя людей змінилося назавжди. Еміратами управляє шейх, якому і належать основні багатства і запаси чорного золота.

Однак шейх дбає про свій народ, причому не на словах, а на ділі - все нафтові блага йдуть місцевим жителям. Це запаморочливі допомоги на дітей, відсутність податків, оплачуване державою навчання в найпрестижніших університетах планети, кредити населенню під 1% річних, вольнонаемная армія з небаченими зарплатами.

До туристів в Еміратах ставляться по-царськи, особливо до туристів з Росії, яких прийнято зустрічати, називаючи по імені та по батькові. З Москви в князівство Дубаї - туристичну мекку - можна вилетіти щодня, оскільки немає авіакомпанії, яка б ігнорувала такий популярний маршрут.

Клімат в ОАЕ тропічний: літо жарке і вологе (з травня по жовтень), комфортна зима - середня температура +23-25°С. Приїхавши в Емірати, будьте готові дивуватися всьому і скрізь. Наприклад, в еміраті Абу-Дабі, на загальну думку, все саме-саме: хмарочоси з різнокольорового скла і заміські вілли багатих городян, схожі на казкові палаци. У столиці князівства немає жодного будинку, якому було б більше 15 років: за наказом шейха їх зносять і будують нові, більш сучасні.

Емірати - держава зі строгими законами, поблажки не робляться навіть туристам, врахуйте це. Закони суворі насправді, це не просто красне слівце: за багато покарання чекає смертна кара, за розпивання алкогольних напоїв у громадському місці або поява в нетверезому вигляді на вулиці можна потрапити у в'язницю. За наркотики - смертна кара. За недопалок, кинутий повз урну, доведеться викласти штраф від 500 до 1000 доларів. Нічне життя в еміратах ви не знайдете - це мусульманська держава, свято чтящая норми моралі. Тому не варто гнівити місцеве населення фривольній одягом або поведінкою.ОАЕ пропонує розкішний відпочинок під жарким сонцем без шкідливих звичок. Вас чекає океан, пляжі, пальми і всілякий шопінг. Пляжі дуже чисті, на території кожного готелю безліч власних басейнів з водою різної температури і підводним масажем. Навіть у грудні сонце досить активно, тому обов'язково запасіться сонцезахисними засобами.

Приїжджаючи в Емірати на Новий Рік, не чекайте масових гулянь, до яких всі звикли на батьківщині. Вечірки для туристів проводяться на території готелів, втім, вони досить скромні. Більшість гостей країни воліють зустрічати Новий Рік в екскурсіях в пустелі або на сафарі - ніч під зоряним небом в оточенні кочівників - справжня екзотика.


Побувати в пісках Еміратів прагнуть туристи зі всієї планети, адже з кожним роком червоно-жовтого піску стає трішки менше, оскільки велика експансія людства і арабів, які не шкодують ніяких засобів для перетворення пустелі на квітучий сад.

Шопінгу в ОАЕ можна присвячувати книги, тут є абсолютно все: дорогі бутіки всіх провідних брендів, найвідоміші дизайнерські імена, найбільший базар золота Golden Souk і сотні магазинів, що спеціалізуються на продажі шуб. У сезон розпродажів в торгових центрах можна знайти знижки до 70%!

Відпочивши хоч раз в ОАЕ, ви зрозумієте, що якщо рай і існує на землі, розташований він саме в Еміратах.Увага, тільки СЬОГОДНІ!