Як повернути собі настрій

Як повернути собі настрій
У холодні осінні та зимові дні, коли сонце рідко балує своїм теплом і світлом, а дні стають все коротшими і коротшими, часто настрій йде на спад. Щоб не впасти в депресію і повернути собі бадьорість, потрібно вміти справлятися з негативними емоціями і радувати себе самостійно.
Популярний письменник сучасності, Пауло Коельо підтверджує той факт, що тільки сама людина може зробити себе щасливим. Він пише: «Якщо ти здатен бачити прекрасне, то тільки тому, що носиш прекрасне всередині себе. Бо світ подібний до дзеркала, в якому кожен бачить власне відображення».

Піднімати собі настрій, бути веселим, щасливим і задоволеним життям може будь-хто. Перше правило гарного настрою - активність. Навряд чи відпустку або вихідні пройдуть добре, якщо ви проведете час у самоті, лежачи на дивані перед телевізором. Але настрій буде зовсім інше, якщо ви організуєте міні-вечірку для улюблених друзів чи підете за місто на пікнік.

Якщо ви сімейна людина, то сходіть в кіно або зоопарк, покатайтеся на санках і лижах разом з дітьми. Так ви підніміть настрій не тільки собі, але і своїм близьким, які дадуть вам вдячністю.

Коли настрій падає в трудові будні, а до вихідних ще далеко, використовуйте час після роботи. Сходіть в спа-салон і побалуйте своє тіло різними омолоджують і лікувальними процедурами. Влаштуйте тихий і романтичний вечір коханому. Не сидіть склавши руки, щоб остаточно не піддаватися негативним емоціям.


Вчіться насолоджуватися усіма приємними дрібницями: поступилися місцем в автобусі - порадійте про себе, видалася вільна хвилинка на роботі - випийте чашку запашної кави і насолодитися блаженством відпочинку, сказали комплімент - оціните свої привабливість і чарівність.

Якщо у вас немає настрою, а проблеми сиплються одна за одною, не замикайтеся в собі. Поговоріть з близькими друзями за чашкою чаю. Вони можуть дати хороші поради і завжди підтримають вас.

Настрій змінюється постійно. Якщо ви в поганому настрої, не показуйте цього оточуючим, намагайтеся швидше виправити це, побалувати себе чим-небудь приємним.Увага, тільки СЬОГОДНІ!