Самі собі туристичне агентство

Самі собі туристичне агентство
Багато людей вважають себе самостійними мандрівниками. Це зовсім не означає, що всі вони суцільно авантюристи, які б підкорили Гімалаї. Навпаки, мова йде про звичайних туристів, які не купують путівку в одному туристичному агентстві, а самі в різних місцях бронюють і оплачують всі складові тура. Тобто самі себе туристичне агентство.

Існує думка, що самостійне подорож можуть собі дозволити тільки досвідчені туристи, які багато разів бували за кордоном, багато чого побачили і взагалі - їм потрібен інший глобус для складання маршруту. І, звичайно ж, це дуже багаті люди. Тільки це зовсім не так. Багаті туристи воліють замовляти в агентствах індивідуальні тури. Самостійний туризм це зовсім інше.

З розвитком інтернету збільшилася кількість охочих попрацювати для себе туроператором. Необхідно лише наявність вільного часу та мінімальні навички пошуку інформації в інтернеті. Решта не так важливо, навіть мовний бар'єр переборний - можна скористатися комп'ютерними перекладачами.

Що отримує «пакетний» турист при придбанні стандартного туру? Проживання в готелі з обраним типом живлення, стандартні екскурсійні тури, де толком оглянути пам'ятки не встигаєш, не те, що почути гіда. Після таких екскурсій залишається відчуття, що гроші заплачені не зрозуміло за що. Зате в свідомості можна поставити галочку: «я тут був». Ще в тур включений - груповий трансфер. Це коли туриста везуть до готелю години 4, заїжджаючи попутно під всі готелі, хоча до самого готелю їхати хвилин 30. Теж своєрідна екскурсія по курорту, тільки після перельоту навряд чи можна отримати задоволення від перегляду.

При самостійній організації туру всіх цих негативних моментів можна уникнути, при цьому вартість подорожі зменшиться тільки в меншу сторону. Але головне - не економія, а ваша особиста свобода. У самостійному подорожі ви більш якісно проведете час. Одні тільки прогулянки по місту без величезної юрби «пікетники» роблять вас ближче до культури, в яку ви намагаєтеся зануритися.

При організації самостійної подорожі необхідно знати кілька правил.1. Не має сенсу організовувати самому собі пляжний відпочинок на стандартних, масових напрямках. Курортні напрямки у наших операторів працюють не погано і стандартний «пакет» буде коштувати набагато дешевше туру, який ви складете. Деякі напрямки і зовсім не припускають туристів-одинаків, наприклад візу в ОАЕ буде отримати вкрай проблематично. Можуть виникнути проблеми і при бронюванні готелів - деякі готелі не надають можливість самостійної броні. Винятком стануть країни Східної Європи: Хорватія, Чорногорія, Болгарія. Тут варіант «сам собі туристичне агентство» добре працює. Можна легко знайти потрібний тип розміщення, вибрати харчування і визначитися з перельотом.

2. Вигідніше і простіше організовувати тури в Європу. Для цього створені всі умови. Починаючи від готелів, які можуть письмово підтвердити ваше бронювання і закінчуючи перельотами low-cost.


3. При організації самостійної подорожі необхідно зібрати попередню інформацію. Ну, з цим пунктом питань бути не повинно. Завжди треба знати, куди ви їдете, які пам'ятки можна оглянути і т.д.

4. При бронюванні чартерних авіаквитків - можна вдатися до послуг фірми. Такі квитки коштують дешевше, ніж квитки на регулярні рейси. У відкритому продажу їх майже не буває - турфірма або скуповує блок місць в літаку, або сама замовляє рейс.

Звичайно, кожен вирішує сам - подорожувати самостійно або скористатися послугами туристичного агентства. Але самостійне подорож - це завжди пригода, яка залежить тільки від вас. У ваших силах зробити його захоплюючим і незабутнім. А під рукою завжди є помічник - інтернет, який зробить далекі країни набагато ближче.Увага, тільки СЬОГОДНІ!