Може курортний роман перерости в шлюб?

Може курортний роман перерости в шлюб?
Курортний роман може трапитися з кожним із нас. Відпочинок, море, сонце і піщані пляжі сприяють тому, щоб звичайний флірт переріс у якусь закоханість, а, можливо, й в шлюб.
Сумна статистика і лякаючі репортажі говорять нам про те, що курортний роман може бути не тільки несерйозним захопленням, але і мати небезпечні наслідки. Безумовно, дотримуватися якихось правил безпеки необхідно, але відмовлятися від можливості випробувати всі принади такого виду любовних стосунків не варто. Насамперед пам'ятайте про те, що «любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш», тому головне в курортному романі - поглянути правді в очі.

Завести відносини на відпочинку нескладно, атмосфера розслабленості і комфорту сприяє цьому. Вирішіть для себе особисто, чого чекати від виниклої пристрасті? Неймовірно романтичним Натурам необхідні млосні погляди, прогулянки під місяцем і палкі визнання. Деяким особам від курортного роману необхідний тільки нестримний і дикий секс, на який би вони не зважилися з постійним партнером. Багато хто просто не уявляють собі відпочинку без випадкової закоханості. Кожен варіант по-своєму привабливий. При цьому кожен з них може легко перерости в щось більш глибоке і серйозне, а також закінчитися вінчальним платтям і великою дружною родиною.


Курортний роман приємний тим, що він може бути скороминущим, а може стати любов'ю на все життя. Це свого роду гра, правила якої встановлює кожен з партнерів. Необхідно пам'ятати про кілька речей: оберігатися під час сексу, не занадто сильно довіряти чоловікові, не кидатися у вир з головою і не чекати продовження. Все інше не забороняється. Саме при такому правильному підході можливо щось більше, адже чоловіки не люблять посягань на їх особистий простір і холостяцьке життя.Змінювати або не змінювати - тема особисте й інтимне, яка залежить від виховання і моральних принципів. Тому слід пам'ятати про те, що цього галантного й чарівного красеня можуть чекати троє маленьких дітей і дружина в його рідному місті. З цього випливає неухильне правило - не варто розраховувати на вічну любов, щоб потім не було болісно боляче дізнатися правду.

Слідуйте всім нехитрим правилам, і в цьому випадку цей веселий і привітний джентльмен, можливо, стане вашим чоловіком.Увага, тільки СЬОГОДНІ!