Парфуми в подарунок

Парфуми в подарунок
Духи традиційно вважаються універсальним подарунком. Їх можна дарувати практично будь-якій жінці незалежно від того, які відносини вас пов'язують. Однак парфум - подарунок підступний, і для того, щоб ваш подарунок виявився дійсно бажаним даром, потрібно дуже уважно поставитися до його вибору.
Зрозуміло, найпростіше, якщо ви точно знаєте, який аромат воліє обдаровувати. Тоді з вибором складнощів не виникне. Головне підібрати відповідний парфум в красиво оформленою подарунковій упаковці. А якщо ні? Якщо не відомо, які аромати дама воліє? Або не хочеться бути банальним і підносити духи, якими вона і так користується кожен день. Чи означає це, що потрібно взагалі відмовитися від ідеї дарувати їй які-небудь духи і звернутися до більш «безпечним» предметам? Зовсім ні. Існують певні загальні принципи вибору парфумів залежно від віку жінки, її характеру і навіть цветотипа.

Для зовсім юної дівчини добре підійдуть парфуми з легким, солодким фруктово-ягідним ароматом. Для молодої шатенки чи брюнетки більш доречними виявляться складні, фантазійні аромати, здатні підкреслити особистість господині. Якщо дівчина веде активний, енергійний спосіб життя, найімовірніше їй сподобається парфум з досить різкою, вираженої гамою або в стилі унісекс. Для більш романтичною, соромливою особи переважніше вибрати легкі духи з ароматами польовий свіжості.

Смагляві східні красуні традиційно віддають перевагу «важкі» солодкуваті запахи з нотами пачулі, ванілі, іланг-ілангу або цитрусових. І треба визнати, такий парфум найкраще підкреслює спекотну красу цих загадкових жінок. Навпаки, Сварник та білошкірим брюнеткам найбільше до лиця аромати з нотами зимової свіжості, морського бризу або трохи гіркуватими нотками лісової хвої.


Найнадійніший спосіб «вгадати» з вибором аромату - це придивитися до характеру самої жінки і поцікавитися її перевагами. При цьому зовсім не обов'язково запитувати «в лоб», духи якої марки вона любить. Можна просто дізнатися за допомогою навідних запитань, які аромати їй подобаються, які явища природи її захоплюють, який сезон року для неї переважніше. В результаті подібного «дослідження» складеться певний образ, який дасть чітке уявлення про підходящий ароматі.

У будь-якому випадку, який би парфум не був вибраний в підсумку, він повинен бути представлений гідним чином. Це значить, що духи в подарунок слід купувати тільки в спеціалізованих магазинах, де не можна нарватися на підробку. Флакон повинен бути красиво упакований і, навіть якщо це експеримент з вибору нового аромату, він не повинен бути «пробником». Зовсім не обов'язково закуповувати бутель об'ємом в 100 мл, нехай це буде невеликий флакончик на 7,5 або 15 мл. Але ніяк не міньйони об'ємом 2 або 4 мл. Адже ви не товар рекламуєте, а даруєте своїй дамі подарунок, який повинен сподобатися і запам'ятатися.

Не менше значення має і сама упаковка. Якщо вже це подарунок, то нехай він буде подарунком у всьому: від прекрасного аромату всередині до витонченого, дизайнерського флакона, ошатною коробочки і ідеально гладкого целофану зовні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!