Тур до Скандинавії на Новий рік

Тур до Скандинавії на Новий рік
Цікаво відпочити на Новий рік можна не тільки в жарких країнах, а й у відносно холодної Скандинавії. Там ви зможете насолодитися красотами місцевої зимової природи, а також високим рівнем сервісу.
Найдешевше відпочинок в одній зі скандинавських країн може обійтися жителям Санкт-Петербурга і околиць. Їм достатньо придбати квиток на поїзд чи на автобус до Фінляндії. Однак потрібно врахувати, що залишиться безліч інших витрат, крім транспорту, наприклад, замовлення готелю. Потрібно відзначити, що в кожному великому місті в Фінляндії є хостел - недорогий готель, схожа за принципом організації на гуртожиток. Вартість однієї ночі розміщення не перевищує 20 євро.

Цікавою може стати поїздка на Новий рік на лижну базу в одну зі скандинавських країн. З включенням вартості готелю і трансферу тур з Москви коштуватиме від 600 євро.


Спеціальні поїздки організовуються для сімей з дітьми. Вони включають в себе, зокрема, відвідування села Санта-Клауса в Лапландії (Швеція). Також ви зможете покататися на оленячих і собачих упряжках, побачити крижаний готель і ресторан, що знаходиться недалеко від міста Рованіємі. Вартість подібного туру з проживанням у чотиризірковому готелі і авіаперельотом з Москви складе приблизно 1000-1200 євро на людину. При цьому багато туроператорів передбачають знижки для дітей.Перед поїздкою необхідно врахувати кілька факторів. Для в'їзду в усі скандинавські країни росіянам необхідна віза. Її оформленням зазвичай займається туристичне агентство, але вам буде потрібно самостійно зібрати для цього документи. Наприклад, необхідно буде підтвердити свою платоспроможність пред'явленням довідки про зарплату або виписки з банківського рахунку. Не тільки у вас, а й у ваших дітей повинен бути закордонний паспорт, або вони повинні бути вписані в документи батьків. Якщо ви плануєте їхати без чоловіка, буде потрібно його нотаріально завірена згода на виїзд неповнолітніх дітей.

Також не забувайте про те, що ціни на туристичні поїздки підвищуються перед Різдвом і Новим роком. Якщо ви хочете економно відпочити, вибирайте поїздку в лютому або в березні і слідкуйте за спеціальними пропозиціями турагентств.Увага, тільки СЬОГОДНІ!