За кордон без візи

За кордон без візи
Оформлений закордонний паспорт надає великі можливості для відпочинку. Наша держава з багатьма іншими уклало особливі угоди, які дають громадянам Росії право безвізового проїзду. Виявляється, таких країн не так мало.
У кожній країні, в яку громадянин Росії має право в'їхати без візи, є свої правила. Є обмеження по терміну перебування, за наявності деяких документів, без яких вас навряд чи пустять в країну.

В державу Антигуа і Барбуда вас спокійно пропустять, якщо ви маєте закордонний паспорт, до закінчення дії якого не менше 6 місяців - бронь в готелі - квитки туди і назад. Що ж там можна подивитися? В основному на Антигуа і Барбуда їдуть, щоб повалятися на чистих пляжах, але для любителів старовини тут інтерес представляють і руїни часів колоніальних захоплень.

В країни Південної Америки: Аргентину, Венесуелу, Бразилію пустять на термін не більше 3 місяців. Але це сумарно протягом півроку. Для вільного в'їзду і перебування в цих країнах вам треба мати квитки в обидві сторони, достатню для перебування суму і закордонний паспорт. Якщо ви їдете туди по роботі, то все ж доведеться оформляти робочу візу.

Без візи можна відвідати Ізраїль. З туристичними цілями туди пускають на тих же підставах, що і в вищеперелічені південноамериканські країни: закордонний паспорт, термін перебування не більше 90 днів. Але ви також повинні мати сплачений медичний поліс, запрошення від родичів або броня, а також доказ власної платоспроможності.

Таїланд, став для багатьох росіян улюбленим місцем відпочинку, теж відкриває свої двері всім, хто має лише закордонний паспорт з терміном дії не менше півроку після поїздки, у ньому повинно бути не менше двох чистих сторінок. Без віз тут можна спокійно відпочивати до 30 днів.
Не менш ніж Таїланд в нашій країні люблять і Туреччину. Так, і тут діє безвізовий режим для громадян Росії. Введений він в 2010 році і поки що продовжує діяти. Єдине обмеження - закордонний паспорт повинен бути чинним і через три місяці після поїздки.

Якщо ви хочете подивитися бабусю-Європу без візи, то єдина країна, яка найбільш близька до загальноєвропейських стандартів і при цьому не потребує наявності візи, - це Хорватія. Тут можна перебувати без візи до трьох місяців. Тут є на що подивитися, де відпочити і на що помилуватися.

Безумовно, це не всі країни, які ви зможете відвідати без оформлення візи, в рамках одного огляду складно їх все охопити. У будь-якому випадку, куди б ви не поїхали, спочатку отримаєте консультацію у дипломатичному представництві цієї країни перед поїздкою, щоб на місці не потрапити в халепу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!