Грамотний курортний роман

Грамотний курортний роман
З настанням літа в душі багатьох жінок прокидається бажання чогось нового, хочеться любові, романтики, емоцій і нових відчуттів. Це все може принести курортний роман. Але іноді він доставляє не тільки приємні відчуття і спогади, але й гіркі розчарування. Щоб уникнути останнього, необхідно грамотно проводити час, не втрачаючи голови.
Правило №1

Намагайтеся не висувати надто високі вимоги до чоловіків, яких зустрінете під час відпочинку. Вас не повинні цікавити такі особисті якості, як надійність, чесність, вірність, ставлення до алкоголю, вміння заробляти гроші та інші. Партнер повинен вас цікавити просто як цікавий співрозмовник, з яким можна весело провести час у відпустці.

Правило №2

Не будуйте планів на далеке майбутнє. Яким би не був курортний роман приємним та цікавим, він все одно рано чи пізно закінчиться. Не налаштовуйтесь на те, що в цих відносин є продовження.

Правило №3

Не розповідайте своєму новому знайомому про свої проблеми, про успіхи дітей і тим більше не зводите бесіду до політики. Ваше спілкування повинно бути легким і ні до чого не зобов'язує.

Правило №4

Не розповідайте нікому про своє курортному романі, навіть якщо ви не заміжня. Інакше вам не уникнути пліток, обговорень і непотрібних розмов.Правило №5

Пам'ятайте про те, що час відпочинку на вашому шляху може зустрітися не тільки порядний чоловік, але і злодій, альфонс, маніяк або наркоман.

Правило №6

Завжди носіть з собою в сумочці засоби індивідуального захисту. Заздалегідь подбайте про свою безпеку, так ви будете почувати себе набагато впевненіше.


Крім того, ніколи не починайте курортний роман, якщо ви:

- сподіваєтеся знайти супутника життя-
- розраховуєте на продовження відносин-
- відчуваєте до чоловіка більше, ніж просто інтерес і симпатію-
- впевнені в тому, що секс і любов - поняття ідентичні.

Безумовно, дотримуватися вищевикладених правил дуже складно. За статистикою, приблизно 90% жінок чекають продовження курортного роману, сподіваються на зустріч зі своїм коханим і зберігають його сувеніри. А ось чоловіки до курортних романів ставляться набагато простіше і тільки 5% з них бажають продовжити відносини після закінчення відпустки.Увага, тільки СЬОГОДНІ!