Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків

Наречений і наречена: розподіл весільних обов'язків
Організація весілля забирає багато часу і сил. Щоб зробити процес менш виснажливим, нареченому і нареченій варто розподілити обов'язки. Це необхідно також для того, щоб кожен з них міг прийняти участь в організації торжества і зробити весілля дійсно щасливою подією.
Незважаючи на те, що наречений і наречена можуть займатися різними питаннями при організації торжества, їм все одно слід радитися один з одним. В іншому випадку вже на весіллі може з'ясуватися, що нареченій не подобається кортеж, а нареченому - вибір страв. При розподілі обов'язків можна враховувати як традиції, так і переваги майбутнього подружжя.

Весільні наряди молоді повинні вибирати собі самі. Наречена має повне право купити або замовити саме те плаття, про яке вона мріяла, в той час як наречений буде робити вибір між смокінгом і фраком, піджаком і жилетом і пр. Зрозуміло, «звірити результати» все ж варто, адже наряди молодят повинні гармоніювати . Бажано, щоб наречена, вибравши сукню, побачила костюм, в якому має намір прийти на весілля наречений, і при необхідності трохи його підкоригувала.


Традиційно вибір і покупка весільного букета доручаються нареченому, проте все ж буде краще, якщо цим займеться наречена. Справа в тому, що в ідеалі флорист повинен бачити весільне плаття, щоб підібрати гармонує з ним букет. Оскільки бачити плаття нареченої до весілля нареченому не слід, можна надати йому право якщо не вибрати, то хоча б забрати букет. А от наявність і зовнішній вигляд бутоньєрки нареченій потрібно обговорити з нареченим.

Питання, пов'язані з вибором автомобілів для транспортного кортежу, їх орендою, прикрасою, визначенням маршруту і т.п., може вирішити наречений. Якщо він мріяв покататися не так на лімузині, а, наприклад, на ретро-автомобілі, наречена може піти на поступки і дозволити коханому здійснити своє бажання. Також наречений може зайнятися такими справами, як організація феєрверка, пошук відповідного фотографа та відеооператора, укладення договорів з ними і з тамадою, вибір алкогольних напоїв. Крім того, саме нареченого в РАГСі зазвичай просять принести всі необхідні документи безпосередньо перед реєстрацією, тому йому слід заздалегідь зібрати їх, не забуваючи і про документи нареченої, і принести з собою на реєстрацію.

І, нарешті, є справи, якими наречений і наречена можуть зайнятися разом або розподілити їх між собою за своїм бажанням. Це, наприклад, вибір місця, де буде проходити торжество, визначення списку гостей, замовлення весільного торта, вибір святкового оформлення залу, особливостей сценарію і т.п. Те ж стосується і покупки обручок, оскільки у кожного з подружжя можуть бути свої уподобання в цьому питанні.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!