Кращі рольові ігри

Кращі рольові ігри
Рольові ігри - ось, мабуть, найефективніший спосіб урізноманітнити інтимне життя, внести в неї особливі «нотки», спробувати себе в найнесподіваніших амплуа і здійснити найсміливіші свої фантазії. Рольові ігри перетворюють звичайні відносини в яскраві, цікаві, наповнені неймовірними емоціями та враженнями!

Пихата пані та її покірний раб.

Мабуть, це одна з найпоширеніших рольових ігор і серед зовсім молодих пар, і серед пар більш зрілого віку. Найголовніша перевага цього виду рольової гри - видовищність. Різноманітні аксесуари, батоги, наручники, латексні костюми, маски, нашийники, ланцюги, кляпи і багато, багато іншого можна знайти в магазинах інтимних товарів або замовити у віртуальних магазинах «для дорослих». Психологами доведено, що багато чоловіків, що володіють від природи лідерськими якостями, просто обожнюють підкорятися в ліжку своїм коханим - а тому із задоволенням виконують роль «раба».

Медсестра і хворий.

Звичайно, частіше роль «доктора» виконує жінка - ніжна, і в той же час, пристрасна. Можна, наприклад, розіграти медогляд - це виглядає дуже цікаво і надає парі практично необмежені можливості. А білий халат, лікарська шапочка і традиційні для таких рольових ігор панчохи з підв'язками виглядають неймовірно сексуально і збудливо!

Учитель і учень.

Знову ж таки, в ролі вчителя найчастіше виступає саме жінка. Красива, пристрасна - і владна. Зачіска-пучок або, навпаки, розпущене волосся, стильні окуляри, панчохи в сіточку, строгий і елегантний ... Про таку сексуальної вчительці, без сумніву, мріє кожен чоловік!


Насильник і його «нещасна» жертва.

Звичайно ж, насильство в цьому випадку буде не злочином, а задоволенням. До речі, можна розіграти сцену і на вулиці - і тоді все буде виглядати дуже правдоподібно! Тільки стежте за тим, щоб поруч не виявилося людей, які можуть прийняти «злочин» за сьогодення і викликати міліцію.

Експериментуйте, пробуйте, дізнавайтеся і вгадуйте бажання один одного - і ваше інтимне життя з кожним роком ставатиме ще яскравіше і більш насиченою!Увага, тільки СЬОГОДНІ!