Як навчитися фліртувати з чоловіком

Як навчитися фліртувати з чоловіком
Флірт - це не мистецтво зваблювання, а тонка гра, яку чоловіки і жінки ведуть один з одним з незапам'ятних часів. В процесі є деякий еротичний підтекст, але це зовсім не означає, що флірт повинен вести до сексу. Уміння фліртувати - справжнє мистецтво, яке має приносити задоволення обом сторонам і нікого при цьому не ставити в незручне становище.
Психологи вважають, що флірт доречний навіть в діловому житті. Невеликий обмін люб'язностями між колегами або партнерами веде до створення більш доброзичливою і розслабленою обстановки, а деякий відтінок, який цей процес надає будь-яким взаєминам, тільки надихає людей і робить їх роботу більш продуктивною.

Але біда в тому, що багато сучасних жінок виховувалися там, де «сексу немає», так що вони абсолютно не звикли фліртувати і кокетувати. Вони просто не знають, як це робиться. Якщо це про вас, то не поспішайте засмучуватися. Кокетство - це певний принцип поведінки, який доступний кожній жінці.

Отже, як же навчитися флірту? Вам потрібно деяка підготовка. Оцініть свою зовнішність. Кожна жінка має незаперечні достоїнства, але майже у всіх при цьому є і деякі недоліки. Перше правило флірту полягає в тому, що гідності потрібно демонструвати, а от недоліки краще від усіх приховувати.

У вас прекрасні довге волосся? Попрацюйте над зачіскою, щоб це було помітно. Якщо ви володарка приголомшливого бюста, то зверніть увагу на одяг з декольте. Одягатися потрібно елегантно, жіночно і зі смаком, адже флірт - це не тільки приємні слова, це ще й уміння зачарувати за допомогою зовнішності, наприклад, кокетливо закинувши ногу на ногу або струснувши волоссям. Не забудьте про духи - це важливий атрибут стилю.
Практично у кожної жінки, яка не вміє кокетувати, є подруга, яка володіє цим умінням досконало. Зверніть увагу на те, як вона це робить. Виявляється, вона майже завжди дивиться співрозмовнику в очі, а погляд при цьому абсолютно особливий. Він грайливий, загадковий, можливо, пристрасний, живий - цей погляд просто гіпнотизує. Вона вміє побіжно і трохи скоса подивитися на чоловіка, але також вміє дивитися довго, залежно від того, що має на увазі.

Звідки вона знає, коли і що потрібно робити? Насправді це знає кожна жінка. Уникайте того аналізувати ситуацію, а діяти спонтанно. Якщо людина вам цікавий і ви отримуєте задоволення від бесіди, то і загадкова усмішка, і особливий погляд - все це з'явиться само собою.

Важлива частина флірту - це компліменти. Світське спілкування полягає в тому, щоб говорити про малозначних речах, час від часу не забуваючи похвалити співрозмовника. Те ж саме і тут. Якщо ви можете вдало сострить, відповісти з гумором, можливо, злегка підчепити людини, але не настільки, щоб це було образливо, то вміння кокетувати для вас точно не стане важким заняттям.Увага, тільки СЬОГОДНІ!